fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Черкаси онлайн

“Черкаси” онлайн: фільм офіційно виклали на онлайн-платформах

16 456

Відтепер воєнна екшн-драма “Черкаси” доступна онлайн. Фільм можна легально переглянути на трьох різних онлайн-платформах.

Фільм заснований на реальних подіях і розповідає про початок окупації півострова та тритижневий опір останнього українського корабля в Криму.

“Ми дуже раді, що нарешті українці зможуть переглянути “Черкаси” онлайн. Прокат стрічки був тимчасово зупинений через карантин, і багато глядачів, які планували подивитися фільм, не встигли. Навіть коли така змога з’явилась, не всі наважилися на похід у кіно. Нас часто запитували, коли ж з’явиться можливість легально побачити “Черкаси” в інтернеті, адже для українських фільмів це все ще рідкість. І ось вона з’явилася”, – розповів CEO Film.ua Distribution Ігор Сторчак.

Вже від сьогодні воєнну екшн-драму можна придбати на необмежений термін на сервісах MEGOGO, Sweet.tv, OLL.TV. А з 15 вересня стрічка стане доступною для купівлі на встановлений час на платформах Volia , 1+1 video, Takflix, MEGOGO, SWEET.TV та OLL.TV.

Стрічка розповідає про мінний тральщик “Черкаси”, заблокований російськими військами в бухті озера Донузлав під час анексії Криму. Три тижні він чинив опір ворогу і став єдиним із 9 українських кораблів, що не спустив державний прапор.

Знімальну групу консультував командир тральщика “Черкаси” Юрій Федаш. До акторського складу увійшли моряки, які під керівництвом Федаша тримали оборону на кораблі у 2014 році.

По темі: “Черкаси”: цікаві факти про воєнну екшен-драму Тимура Ященка

Головні ролі в картині зіграли Роман Семисал, Дмитро Сова, Євген Ламах, Олег Щербина, Руслан Коваль, Євген Авдєєнко, Вадим Лялько, Віталіна Біблів та інші.

На етапі підготовки зйомок фільм “Черкаси” підтримали силові відомства, які надали справжні кораблі флоту і спеціальне військове обладнання. А для фільмування екшн-сцен притягувалася бойова армійська авіація, близько сотні військовослужбовців, зокрема й спецназівці (“морські котики”).

Замість тральщика “Черкаси”, який Росія так і не віддала Україні, для фільмування було використано буксир українського флоту “Корець”. Сцени проросійських виступів у Криму знімалися в Одесі. Також зйомки здійснювалися у селі на Чернігівщині. Деякі сцени фільмувались під час навчань ВМС України.

Читайте також

Останній корабель у Криму: що пишут кінокритики про фільм “Черкаси”