fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Фільм “Памфір” виграв фінансування Французького центру кіно CNC

692

Проект українського фільму “Памфір” режисера Дмитра Сухолиткого-Собчука отримав фінансову підтримку Французького національного центру кіно – CNC Aide aux cínemas du monde. Зйомки стрічки розпочнуться вже цієї осені.

Aide Aux Cínemas du Monde – знаковий фонд, метою якого є участь Франції у виробництві міжнародних фільмів, що мають вийняткову художню якість, здатність представляти різні точки зору, а також унікальну кіномову, – повідомляє PR-служба стрічки “Памфір”. – Проект майбутньої картини став одним із переможців у секції підтримки виробництва дебютних фільмів CNC.

“Французький кіноринок є найбільшим та найважливішим для дистрибуції незалежного авторського кіно”, – розповіла продюсерка фільму Олександра Костіна. За її словами ще на стадії сценарію показ майбутнього фільму гарантований у Франції, Польщі, Швейцарії, Нідерландах та Україні.

За сюжетом, Памфір хоче бути хорошим сім’янином, але доля дає йому випробування, де він звертає з чесного шляху заради своєї сім’ї. Біблійний сюжет про Авраама, поставлений на канонах грецької трагедії на тлі українського національного карнавалу Маланки.

Памфір CNC

Кожного року в межах тільки секції підтримки виробництва дебютних фільмів фонд отримує понад 800 заявок зі всього світу та за результатами жорсткого конкурсу обирає лише 20. На минулорічному Каннському кінофестивалі було представлено 17 проектів, підтриманих CNC Aide aux cínemas du monde.

По темі: “Памфір” виграв фінансування Hubert Bals Fund, які фінансують експериментальне кіно

У 2019 році “Памфір” став переможцем 11-ого пітчингу Держкіно (ігрові повнометражні авторські фільми спільного виробництва), отримав підтримку Польського Інституту Кіно (PISF), швейцарського фонду Visions Sud Est та одного із найбільш відомих фондів у Європі, які фінансують експериментальне кіно – Hubert Bals Fund.

Девелопмент проекту здійснювався за підтримки Українського Культурного Фонду. Над сценарієм режисер працював в резиденції Каннського міжнародного кінофестивалю Cinéfondation Residence. Також проект був розроблений у двох найвпливовіших сценарних майстернях – TorinoFilmLab (Script&Pitch) та Midpoint Intensive.

По темі: Швейцарський фонд обрав фільм “Памфір” з поміж 200 проектів різних країн для фінансування

Виробництвом фільму займається компанія BosonFilm, продюсер Олександра Костіна, спільно з Madants (Польща) та Les Films D’Ici (Франція). Наразі проект стрічки знаходиться у процесі підготовки до зйомок, які розпочнуться вже цієї осені.

Читайте також

Зйомки фільму «Егрегор» Станіслава Капралова почнуться у вересні