fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Фільм Памфір

Швейцарський фонд обрав фільм “Памфір” з поміж 200 проектів різних країн для фінансування

645

Виробництво повнометражної драми “Памфір” українського режисера Дмитра Сухолиткого-Собчука підтримав швейцарський фонд Visions Sud Est на суму в 50 000 швейцарських франків (майже 1,4 млн грн).

Виробник фільму компанія Bosonfilms підписала угоду з фондом, яка окрім фінансової підтримки передбачає інформаційну підтримку та право на розповсюдження стрічки на території Швейцарії та Ліхтенштейну. Про це повідомляє піар-служба проекту.

“Для нас такого роду підтримка від авторитетного міжнародного фонду — це ознака якості проекту та вагомий вклад щоб фільм відбувся”, — зазначив режисер фільму Дмитро Сухолиткий-Собчук.

Vision Sud Est надає гранти на повнометражні ігрові та неігрові стрічки із Східної Європи, Африки, Південної Америки та Азії. Загалом фонд надав підтримку 6 стрічкам, серед яких одна документальна та п’ять художніх. Проект фільму «Памфір» комісія відібрала з двох сотень проєктів різних країн світу.

Памфір

За сюжетом, Памфір хоче бути хорошим сім’янином, але доля дає йому випробування, де він звертає з чесного шляху заради своєї сім’ї. Біблійний сюжет про Авраама, поставлений на канонах грецької трагедії на тлі українського національного карнавалу Маланки.

Нагадаємо, у 2019 році фільм став переможцем 11-ого пітчингу Держкіно та отримав підтримку Польського Інституту Кіно (PISF). Девелопмент проєкту здійснювався за підтримки Українського Культурного Фонду.

Реліз стрічки “Памфір” Дмитра Сухолиткого-Собчука, яка буде створена в копродукції України, Польщі та Франції, запланований на 2022 рік.

Читати також:

Режисерську версію “Моя бабуся Фані Каплан” 2020 року представлять на Каннському кіноринку