fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Моя бабуся Фані Каплан

Режисерську версію “Моя бабуся Фані Каплан” 2020 року представлять на Каннському кіноринку

979

“Моя бабуся Фані Каплан” режисерки Олени Дем’яненко стане частиною лайн-апу Cinemadflix в Каннах, який вперше проходитиме онлайн. Режисерську версію фільму можна буде подивитись незабаром також в Україні.

“Моя бабуся Фані Каплан” — український драматично-історичний фільм режисерки Олени Дем’яненко 2016 року. Стрічка розповідає про дівчину, яку у 1918 році звинуватили у замаху на Леніна. Фані Каплан – один із найвідоміших міфів радянської пропаганди. Проте у фільмі її історія набуває зовсім іншого забарвлення. Це прониклива і зворушлива історія кохання, що розгортається на тлі революційних подій початку ХХ сторіччя.

“У кінотеатрах демонстрували скорочену версію фільму. Проте є більш повна, так звана режисерська версія, яка розкриває також сучасну лінію”, – розповіла cinema.in.ua режисерка картини Олена Дем’яненко.

За словами режисерки стрічку можна буде переглянути на одному з українських телеканалів вже в 2020 році, причому глядач побачить саме “каннську” режисерську версію.

У серпні 2017 року фільм було включено до лонг-листа премії Європейської кіноакадемії. Головні ролі в картині зіграла Катерина Молчанова (“Гуцулка Ксеня”), Мирослав Слабошпицький (“Поліна і таємниця кіностудії”), Іван Бровін та Олексій Девотченко.

Моя бабуся Фані Каплан

Читайте також

Фільм “Сторонній” переміг на фестивалі в Токіо