fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Моя бабуся Фані Каплан

Режисерську версію “Моя бабуся Фані Каплан” 2020 року представлять на Каннському кіноринку

1 219

“Моя бабуся Фані Каплан” режисерки Олени Дем’яненко стане частиною лайн-апу Cinemadflix в Каннах, який вперше проходитиме онлайн. Режисерську версію фільму можна буде подивитись незабаром також в Україні.

“Моя бабуся Фані Каплан” — український драматично-історичний фільм режисерки Олени Дем’яненко 2016 року. Стрічка розповідає про дівчину, яку у 1918 році звинуватили у замаху на Леніна. Фані Каплан – один із найвідоміших міфів радянської пропаганди. Проте у фільмі її історія набуває зовсім іншого забарвлення. Це прониклива і зворушлива історія кохання, що розгортається на тлі революційних подій початку ХХ сторіччя.

“У кінотеатрах демонстрували скорочену версію фільму. Проте є більш повна, так звана режисерська версія, яка розкриває також сучасну лінію”, – розповіла cinema.in.ua режисерка картини Олена Дем’яненко.

За словами режисерки стрічку можна буде переглянути на одному з українських телеканалів вже в 2020 році, причому глядач побачить саме “каннську” режисерську версію.

У серпні 2017 року фільм було включено до лонг-листа премії Європейської кіноакадемії. Головні ролі в картині зіграла Катерина Молчанова (“Гуцулка Ксеня”), Мирослав Слабошпицький (“Поліна і таємниця кіностудії”), Іван Бровін та Олексій Девотченко.

Моя бабуся Фані Каплан

Читайте також

Фільм “Сторонній” переміг на фестивалі в Токіо