fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Книга-мандрівка. Україна

Мультсеріал “Книга-мандрівка. Україна” став частиною програми Всеукраїнської школи онлайн

1 317

Мультсеріал “Книга-мандрівка. Україна” став частиною програми Всеукраїнської школи онлайн. З 28 квітня 2020 року українські телеканали транслюватимуть мультсеріал для учнів 1-4 класів.

Подивитися уроки онлайн маленьким українцям можна на широких телеекранах Піксель, UA:Перший, UA:Культура, ПлюсПлюс, у YouTube-каналі МОН та на платформі Megogo.

Мультсеріал “Книга-мандрівка. Україна” – перший український проєкт, заснований на реальних подіях та нереальних пригодах. Серіал створений на основі бестселера «Книга-мандрівка. Україна» від креативної агенції Green Penguin Media. Продюсери Ірина Тараненко та Юлія Курова.

Зацікавити юних українців неймовірними wow-фактами про нашу країну, а також передивитись всі серії 5-ти сезонів можна на YouTube-каналі проєкту “Книга-мандрівка. Україна” за посиланням.

Дивіться трейлер 1 сезону мультсеріалу “Книга-мандрівка. Україна”: відео

Як українцю розгадати писемність стародавньої цивілізації майя, не виходячи з кабінету? Чому ніколи не варто викликати на дуель Нобелівського лауреата? Хто допоміг Миколі Гоголю створити перше українське фентезі? Як харків’янка змінила світ балетної моди та ще й «Оскар» отримала?

Дивіться трейлер 2 сезону мультсеріалу “Книга-мандрівка. Україна”: відео

Якого українського письменника читав Наполеон, а якого першим номінували на Нобелівську премію? Як полтавець допоміг NASA висадитися на Місяць, а одесит врятував людство, здолавши холеру? Ким був перший український блогер з ХІІ століття і куди їздили українські далекобійники до автомобільного періоду?

Дивіться трейлер 4 сезону мультсеріалу “Книга-мандрівка. Україна”: відео

Як Тарас Шевченко став зіркою? Як Булгаков зрікся бога? Що криється за магічним світом козаків-характерників? Як Леся Українка приголомшувала всіх знаннями та поєднувала традиції з новаторством?

Дивіться трейлер 5 сезону мультсеріалу “Книга-мандрівка. Україна”: відео

Як Володимир Великий виборов престол у братів? Як вперше в історії Русі Ярослав здобув престол не війною, а миром? Як Анна Київська врятувала Францію? А також таємниці києворуської “залізної леді” княгині Ольги.

Серії “Книги-мандрівки” у сучасному форматі ед’ютейнмент розповідають важливі факти про історію, науку та мистецтво. Такий підхід поєднує яскраву мультиплікацію з навчально-пізнавальним фактажем та історичними подіями. І дітлахи, і дорослі можуть захопливо мандрувати дивовижною Україною в часі та просторі.

Мультсеріал «Книга-мандрівка. Україна» виконується за підтримки Українського культурного фонду та в рамках проекту UCBI – Українська ініціатива зміцнення громадської довіри. Докладна інформація про книгу та мультсеріал – за посиланням

Читайте також –

Українські мультфільми останніх років: де переглянути

українські мультфільми останніх років