fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

«Егрегор» Станіслава Капралова

Зйомки фільму «Егрегор» Станіслава Капралова почнуться у вересні

847

Український пригодницький трилер з елементами містики «Егрегор» Станіслава Капралова розповість про таємничі ордени, які протягом століть боролися за світове панування. Місто Львів,у якому відбуватимуться дії, стане повноцінним персонажем.

“Кінокомпанія Solar Media Entertainment готується до зйомок у Львові. 31 липня знімальна група на чолі з режисером Станіславом Капраловим та виконавчим продюсером Маріанною Новіковою зустрілися з міським головою Львова Андрієм Садовим”, – повідомляється на офіційній сторінці фільму в Facebook.

Зйомки містичного трилеру «Егрегор» Станіслава Капралова планується розпочати у Львові вже у вересні, – додається в повідомленні.

«Ми зніматимемо містичний трилер у не дуже поширеному жанрі. Усі дії фільму відбуватимуться в нічному Львові. У нас Львів буде повноцінним персонажем: герой ходить реальними вуличками міста, Віденським двориком, аеропортом, науковою бібліотекою, площею Двірцевою тощо», — розповідає кінорежисер Стас Капралов.

«Егрегор» Станіслава Капралова

Український повнометражний пригодницький трилер елементами містики «Егрегор» Станіслава Капралова створюватиметься компанією Solar Media Entertainment за підтримки Держкіно.

Роль головної героїні виконає одна із найталановитіших та найяскравіших актрис Німеччини – Франциска Петрі. Вона перевтілиться на детектива Інтерполу на ім’я Івонн Барт, яка розпочинає розслідування зникнення хлопця.

Автор сценарію – Любомир Левицький, Сергій Касторних. Режисер –  Станіслав Капралов. Продюсер – Сергій Лавренюк. Виконавчий продюсер –  Маріанна Новікова.

За словами автора сценарію стрічки Любомира Левицького, ідея фільму з’явилася у нього після ознайомлення з дослідженням «ефекту сотої мавпи». Експеримент, проведений Лоуренсом Блером і Лаелом Вотсоном у середині 1970-х років, доводив паранормальне швидке поширення інформації суспільству від групи, яка набрала критичну масу — сто осіб.

Сюжет «Егрегора» розповідає про два таємних ордени (Білий і Темний), які протягом століть боролися за світове панування. Щоб досягти мети, вони створювали натільні талісмани – егрегори, маскуючи їх під символи єгипетських обелісків і пірамід. До моменту початку дії у фільмі таких егрегорів буде 99 – і залишиться тільки один, щоб замкнути коло.

Таким чином, ордени зможуть змінити колективний розум в усьому світі. Проте цілі орденів різні — Темний орден, очолюваний професором Потоцьким, портрет якого висить у Луврі, мріє про світове панування над темрявою та злом, а Світлий орден бажає підняти людство та світ на абсолютно новий рівень.

Ескіз фільму Егрегор Станіслава Капралова

Ескіз до фільму «Егрегор». Художник: Олена Котова

Згідно із сюжетом фільму, до Львова приїздить важливий гість — кардинал із Ватикану, якого приймає міська влада. Він має прочитати месу для людей. Знімальна група вважає, що найкращою локацією для цього може бути балкон міського голови. Андрій Садовий радо погодився перетворити свій балкон на один день на знімальний майданчик.

Егрегор Станіслава Капралова

Пригодницький трилер з елементами містики Станіслава Капралова зніматиметься в Україні (Київ, Львів), Франції та Німеччині. Вихід стрічки на великі екрани запланований на кінець 2020 року.

Повнометражний художній фільм «Egregor» став одним із переможців Дев’ятого  конкурсного відбору Держкіно, отримавши один із найвищих балів. Розмір державної фінансової підтримки – 22 млн грн. при загальній вартості виробництва фільму – 66 млн 268,7 тис. грн.

Нагадаємо, зйомки фільму почалися ще 21 березня 2017 року в Києві. На той час режисером трилеру був Любомир Левицький. У квітні 2019 року стало відомо, що режисер стрічки змінився – новим режисером став Станіслав Капралов.

«Я приєднався до проекту не з самого початку. Це буде мікс «багряних річок», «Коду да Вінчі», «сім». Тобто детективний трилер з релігійним підтекстом. Я хочу його зробити в неонуарному стилі, і знімати на специфічну оптику», – розповів Станіслав Капралов.

Егрегор» Станіслава Капралова

Презентація тізера 2017 року першого режисера Любомира Левицького відбулася у Каннах під час бізнес-ланчу для професіоналів кіноіндустрії «Meet Ukrainian Producers!».

Читайте також –

“Стрий. Легенда”: на Львівщині знімають кіно про пригоди саксонського лицаря