fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Стрий. Легенда

“Стрий. Легенда”: на Львівщині знімають кіно про пригоди саксонського лицаря

886

Події фільму “Стрий. Легенда” відбуваються в історичні часи середини XIV століття. Головний герой – син саксонського лицаря, доля якого закинула на Галичину.

Про це повідомляє Еспресо. “Повноцінні зйомки розпочнуться на території фортеці Тустань. Там ми в основному будемо знімати батальні сцени”, – розповів автор сценарію та директор картини Юрій Комарницький. За його словами, “Стрий. Легенда” зніматимуть також на Сколівщині, в Стрию, в Нагуєвичах, у Львові, Золочівському та Олеському замку.

Зйомки триватимуть два місяці з 29 липня по 25 вересня 2020 року. Загалом буде 20 різноманітних локацій і сцен.

Стрий. Легенда

Стрічка розповідає про часи заснування міста Стрия, в епоху володаря королівства Руського – Юрія. Сюжет крутитиметься довкола надзвичайної долі сина саксонського лицаря, який втратив батька і мати, титул і багатство та не втратив честь і шляхетність. Його усиновлює галицький коваль Богдан, який вчить його наших звичаїв і мови. Це допомагає йому здолати всі випробування, вибороти своє щастя і свою любов.

Режисер фільму – Олександр Король (“Дрогобицька Голгофа”). Бюджет картини, якій передувала вистава і лялькова інтерпретація, становить всього 840 тис. грн. Наразі автори проєкту працюють над отриманням фінансування. Для збору коштів планують запустити краудфандінгову кампанію, а також розраховують на фінансування з обласного та міського бюджетів. Також до фінансування проекту долучився місцевий благодійний фонд.

Основну роботу над фільмом “Стрий. Легенда” планують завершити до кінця року. В прокат кіно має вийти у 2021 році.

Читайте також

Український мюзикл «Гуцулка Ксеня» з’явився на Amazon Prime Video