fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Гуцулка Ксеня Amazon

Український мюзикл «Гуцулка Ксеня» з’явився на Amazon Prime Video

1 468

Фільм Олени Дем’яненко “Гуцулка Ксеня” з’явився на Аmazon Prime Video для глядачів Північної Америки. Американський дистриб’ютор стрічки – Dreamscape Media.

Про це повідомила пресслужба Держкіно. “Ця прекрасна музична комедія слідує за подорожжю однієї молодої людини, яка відчує справжній дух України в пошуках жінки, яку він міг би назвати своєю дружиною”, – говориться в описі фільмі “Гуцулка Ксеня” на Amazon. Стрічка доступна на сервісі українською мовою з англійськими субтитрами.

Зазначається, що фільм доступний також на ресурсах VIMEO та HOOPLA: на останньому у липні “Гуцулка Ксеня” стала фільмом місяця.

Романтичний фільм-мюзикл створено за мотивами однойменного твору основоположника модерної української оперети Ярослава Барнича, творчість якого тривалий час в Україні була заборонена. Автором сценарію та режисером фільму є Олена Дем’яненко, продюсерами – Дмитро Томашпольський і Олена Дем’яненко.

Hutsulka Ksenya Amazon

Головні ролі у фільмі виконали: Варвара Лущик (Україна), Максим Лозинський (США), Олів’є Бонжур (Бельгія), Ігор Цішкевич (США), Олег Стефан (Україна), Катерина Молчанова (Україна), Наталка Кобізька (Україна), Маруся Чуприненко (Україна) та інші.

Події фільму розгортаються у 1938 році. В карпатське селище Ворохта, в якому проживає найкрасивіша гуцулка на ім’я Ксеня, прибувають колишні односельці, а нині – американські емігранти, для того, щоб знайти наречену для молодого Яро. Він отримає свій мільйонний спадок за умови, що одружиться зі свідомою українкою. До анексії Західної України залишається два тижні…

В український прокат картина вийшла 7 березня 2019 року. З травня 2020 року стрічка доступна онлайн на Youtube.

Нагадаємо, цьогоріч фільм отримав дві нагороди від Національної кінопремії “Золота Дзиґа” – за Найкращу пісню “Мавка-Русалка” фрік-кабаре Dakh Daughters та Найкращу музику, написану спільно з композитором Тимуром Полянським.

Читайте також

“Мавка-Русалка” Dakh Daughters з фільму “Гуцулка Ксеня” визнана як кращий саундтрек року (слухати онлайн)