fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Гуцулка Ксеня Amazon

Український мюзикл «Гуцулка Ксеня» з’явився на Amazon Prime Video

860

Фільм Олени Дем’яненко “Гуцулка Ксеня” з’явився на Аmazon Prime Video для глядачів Північної Америки. Американський дистриб’ютор стрічки – Dreamscape Media.

Про це повідомила пресслужба Держкіно. “Ця прекрасна музична комедія слідує за подорожжю однієї молодої людини, яка відчує справжній дух України в пошуках жінки, яку він міг би назвати своєю дружиною”, – говориться в описі фільмі “Гуцулка Ксеня” на Amazon. Стрічка доступна на сервісі українською мовою з англійськими субтитрами.

Зазначається, що фільм доступний також на ресурсах VIMEO та HOOPLA: на останньому у липні “Гуцулка Ксеня” стала фільмом місяця.

Романтичний фільм-мюзикл створено за мотивами однойменного твору основоположника модерної української оперети Ярослава Барнича, творчість якого тривалий час в Україні була заборонена. Автором сценарію та режисером фільму є Олена Дем’яненко, продюсерами – Дмитро Томашпольський і Олена Дем’яненко.

Hutsulka Ksenya Amazon

Головні ролі у фільмі виконали: Варвара Лущик (Україна), Максим Лозинський (США), Олів’є Бонжур (Бельгія), Ігор Цішкевич (США), Олег Стефан (Україна), Катерина Молчанова (Україна), Наталка Кобізька (Україна), Маруся Чуприненко (Україна) та інші.

Події фільму розгортаються у 1938 році. В карпатське селище Ворохта, в якому проживає найкрасивіша гуцулка на ім’я Ксеня, прибувають колишні односельці, а нині – американські емігранти, для того, щоб знайти наречену для молодого Яро. Він отримає свій мільйонний спадок за умови, що одружиться зі свідомою українкою. До анексії Західної України залишається два тижні…

В український прокат картина вийшла 7 березня 2019 року. З травня 2020 року стрічка доступна онлайн на Youtube.

Нагадаємо, цьогоріч фільм отримав дві нагороди від Національної кінопремії “Золота Дзиґа” – за Найкращу пісню “Мавка-Русалка” фрік-кабаре Dakh Daughters та Найкращу музику, написану спільно з композитором Тимуром Полянським.

Читайте також

“Мавка-Русалка” Dakh Daughters з фільму “Гуцулка Ксеня” визнана як кращий саундтрек року (слухати онлайн)