fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

O.Torvald фільм

O.Torvald випустили фільм про те, як відбувався «вертикальний» концерт

470

Номери в готелі замість квитків і посткарантинний драйв – O.Torvald зіграли в Києві безпечний “вертикальний” концерт, який закарбували у фільм.

Про це повідомляє СЛУХ. Концерт відбувся у столичному готелі “Братислава”. Слухачі купували не квиток, а номер у готелі, в якому одночасно могли перебувати до чотирьох людей. O.Torvald грали на даху будівлі, що була розташована напроти готелю, це дозволило концерту бути максимально безпечним.

“Це був надзвичайно крутий день, який назавжди залишиться в нашому серці. Дякуємо всім, хто був з нами!”, – написали до відео музиканти.

Документальний фільм O.Torvald закарбував не лише виступ, а й вставки з прес-конференції, інтерв’ю фронтмена Жені Галича про підготовку концерту та кадри з репетицій. У фільм O.Torvald також включили виконання пісень “Фейдери Догори», «Мовчи», «Десь не тут» і «А тепер усе інакше» (кавер на старий хіт дуету «Аква-Віта»). Сама концертна програма називалась «Все з початку».

Нагадаємо, унікальний формат карантинних концертів придумав Дізель з гурту Green Grey, який першим зіграв його ще 7 червня.

Читайте також

Джамала знялась у фільмі Netflix про “Євробачення”: дивіться онлайн