fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Кіновернісаж просто неба

«Кіновернісаж просто неба» продовжує демонструвати українське кіно 

837

«Сторожова Застава», «Додому», «Стрімголов», «2020: Безлюдна країна», «Казка про гроші», «Вулкан», «Дике Поле» — українське кіно, яке можна подивится з 1 по 7 серпня у програмі другого тижня літнього кінотеатру «Кіновернісаж просто неба».

За перші дні роботи літній кінотеатр «Кіновернісаж просто неба» збирав аншлаги щодня – за цей час українське кіно подивились вже близько двох тисяч осіб.

“Другий тиждень «Кіновернісажу» присвячений ігровим дебютам молодих українських режисерів, – повідомляють організатори події “Up Ua Studio”.

Щосереди показуємо дитячі та підліткові фільми, а щосуботи — справжні глядацькі хіти. Вже сьогодні,1 серпня, демонструватимемо перше українське фентезі «Сторожова Застава», – додають вони.

Відкриє тиждень ігрових дебютів драма Нарімана Алієва «Додому», яка мала прем’єру у Каннах, отримала Гран-прі на Одеському кінофестивалі та була висунута від України на здобуття премії «Оскар» у 2019 році. Представить картину виконавець головної ролі, актор та режисер Ахтем Сеітаблаєв.

Дивіться українське кіно, яке вибороло нагороди на кінофестивалях та викликало жваве обговорення серед кінокритиків, на великому екрані просто неба, не наражаючи на небезпеку себе та близьких у часи пандемії коронавірусу.

Початок щодня о 21:00. Вхід вільний!

Програма другого тижня безкоштовних показів українського кіно «Кіновернісажу просто неба»:

1 серпня – «Сторожова Застава», реж. Юрій Ковальов, 2017

2 серпня – «Додому», реж. Наріман Алієв, 2019

3 серпня – «Стрімголов», реж. Марина Степанська, 2017

4 серпня – «2020: Безлюдна країна», реж. Корней Грицюк, 2018

5 серпня – «Казка про гроші», реж. Олеся Моргунець-Ісаєнко, 2018

6 серпня – «Вулкан», реж. Роман Бондарчук, 2018

7 серпня – «Дике Поле», реж. Ярослав Лодыгин, 2018

Чекайте на наступні анонси програм кожного тиждня до 15 вересня. Слідкуйте за нашими новинами, а www.cinema.in.ua простежить за всіма іншими.

Нагадаємо, із 25 липня по 15 вересня щодня о 21:00 у парку Шевченка біля пам’ятника Шевченка в Києві працюватиме літній кінотеатр «Кіновернісаж просто неба» — показиватимуть безкоштовно найкращ українське кіно останніх років для киян і гостей столиці.

Подію организовує українська кінокомпанія “Up Ua Studio” за підтримки ДержКіно України, Шевченківської райдержадміністрації та КО «Київзеленбуд».

Читайте також – 

Українські прем’єри серпня: на які новинки кіно чекати в прокаті