fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

сторонній (2)

Фільм “Сторонній” отримав 10-у нагороду на міжнародних кінофестивалях

1 093

На МКФ Fantaspoa у Бразилії фільм “Estranho” (“Сторонній”) режисера Дмитра Томашпольського отримав приз за “Найкраще художнє рішення”.

Про це порталу “Нове українське кіно” повідомили творці стрічки. “Найближчим часом фільм прийме участь у наступних міжнародних кінофестивалях, які відібрали “Стороннього” у конкурсні програми. Вони відбудуться у Норвегії, Португалії та Німеччині. Чекаємо відповіді ще з декількох. Ми почали фестивальну кампанію восени минулого року. Восени цього – закінчимо. За цей час ми уклали угоду з сейлз-агентом та дистриб’ютором з Британії – компанією One Eyed Films, яка готує світовий реліз фільму. Після нього відбудеться прокат в Україні. Можливо це відбудеться синхронно”,– розповів режисер Дмитро Томашпольський.

За сюжетом фільму, команда синхронного плавання зникає під водою у басейні під час виступу, а пацієнтка водолікарні пропадає під час прийому хвойно-перлинної ванни. Яким чином ці справи пов’язані між собою та до чого тут лялька з живим волоссям? Це доведеться розслідувати інспектору Глуховській, у кар’єрі якої немає жодної нерозкритої справи. А ще – їй доведеться з’ясувати, хто вона насправді.

Головні ролі у фільмі “Сторонній” виконали Анастасія Євтушенко, Даша Трегубова, Сергій Калантай, Марія Бруні, Ганна Сухомлин, Ольга Арутюнян, Марія Моторна, Тетяна Печенкіна, Тамара Плашенко, Марія Чуприненко, Тетяна Юрікова, Марічка Штирбулова, Христя Федорак, Марія Северілова, Олена Костікова, Онисько Мондзелевський, Іванна Бжезінська, Емілія Бжезинська, Анна Заклецька-Бурак, Тетяна Злова, Вікторія Ізюмська, Поліна Копосова. Продюсерка картини – Олена Дем’яненко.

Режисером та автором сценарію фільму є Дмитро Томашпольський. Стрічку створено “Кінокомпанією Гагарін Медіа” за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

сторонній

Нагадаємо, раніше фільм “Сторонній” також отримав нагороду “За найкращий іноземний повнометражний фільм” на Monsters of Horror International Film Festival в США, а також перемагав на кінофестивалі фільмів жахів Hollywood Blood Horror Festival, Festival De Sci-Fi, Terror u Fantasia у Колумбії та інших.

Читайте також

15 найочікуваніших українських фільмів 2020 року