fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Мишко та Місячна Дзвінка

“Мишко та Місячна Дзвінка”: мультсеріал візьме участь в анімаційному форумі Європи “Cartoon Forum 2020”

586

Проєкт українського мультсеріалу “Мишко та Місячна Дзвінка” відібрали до участі у найпрестижнішому ринку європейських анімаційних робіт “Cartoon Forum 2020”, який відбудеться в Тулузі, у Франції, з 14 по 17 вересня. Фільм став першим українським проєктом, який потрапив у відбір.

Йдеться про новий сезон анімаційного фільму “Мишко та Місячна Дзвінка” 2018 року виробництва Студіо КАПІ та студії Борисфен, який матиме назву “Коли сходить Місяць”. Він складатиметься з 12 серій, — повідомляє Держкіно. — Це продовження циклу фільмів про хлопчика Мишка та Місячну Дзвінку, профінансованих Агенством у 2014 і 2016 роках, які створюються за мотивами збірки оповідань письменниці Наталі Гузєєвої (“Капітошка”, “Як Петрик П’яточкин слоників рахував”, “23 образи Петрика П’яточкина”).

“Формат і художня особливість стрічки уже зацікавили міжнародну спільноту, бо за художньою ознакою цей проєкт, перш за все, — авторський серіал, саме такий, який можна побачити у конкурсних програмах анімаційних фестивалів у Ансі, Штутгарті, тобто це особисте кіно, яке оформлене серіалом”, — зазначив продюсер серіалу Михаль Маргуліс.

Дивіться трейлер першого сезону мультсеріалу: відео

Над виробництвом сімейного комедійно-пригодницького серіалу, виконаного у техніці 2D для дітей дошкільного віку, працює анімаційна студія Студіо КАПІ. Разом із авторкою над 12-ма епізодами працюють сценарист Антон Базелінський та режисер Людмила Ткачикова.

Нагадаємо, у 2016 році Українська Кіноакадемія номінувала серіал на анімаційний фільм року.

Довідка:

“Cartoon Forum”, який відбувається з 1990 року, дає можливість продюсерам анімаційних серіалів проводити пітчингові сесії заздалегідь відібраних телепроєктів, знайти міжнародних партнерів та заручитися фінансовою підтримкою.

Читайте також:

Нова дата: анімаційний фільм “Віктор Робот” вийде у березні 2021 (тизер)