fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

У фантастичної анімаційної стрічки «Віктор_Робот» з'явився другий тизер. Мультфільм про дружбу земної дівчинки Віки та робота Віктора вийде на великі екрани улітку 2021 року.

Нова дата: анімаційний фільм “Віктор Робот” вийде у березні 2021 (тизер)

1 088

Анімаційний фільм “Віктор Робот” – це історія про дружбу та пригоди, які відбуваються в далекому майбутньому. Свої голоси героям подарували Римма Зюбіна, Віктор Жданов, Василь Мазур, Богдан Бенюк та Анатолій Хостікоєв.

Про нову дату прокату української анімаційної фантастичної стрічки “Віктор Робот” проєкту “Нове українське кіно” повідомили Arthouse Traffic. Режисер та художник мультфільму – Анатолій Лавренішин, учасник та переможець міжнародних кіно та анімаційних фестивалів International Film Festival Rotterdam, Annecy International Animated Film Festival, International Short Film Festival Clermont-Ferrand та інших.

Анімаційний фільм “Віктор Робот” розповідає про події, які розгортається в далекому майбутньому. Штучна зірка, що має забезпечувати енергією планети навколо себе, не працює. Єдиний, хто може її полагодити – дідусь маленької Віки, який і створив це світило. Однак він таємниче зникає. Дівчинка разом з помічником – крихітним роботом Віктором – вирушає на його пошуки. Так починаються захоплюючі пригоди двох друзів.

Дивіться офіційний тізер фільму “Віктор Робот”: відео

У фільмі звучать хітові саундтреки у виконанні Dakh Daughters, Антона Слєпакова («Вагоновожаті»), Мар’яни Головко та Марка Галаневича («ДахаБраха»).

По темі: Знято повнометражний анімаційний фільм “Віктор_Робот” (трейлер)

Стрічку, хронометраж якої складе 80 хвилин, створено студією анімації «Червоний собака» за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Над фільмом працювало майже 200 професіоналів, виробництво триває вже понад три роки. Прем’єра неодноразово переносилась, нова дата – березень 2021 року.

Дивіться добірку фотографій анімаційного фільму “Віктор Робот”. Більше – на офіційному сайті мультфільму.

фільм Віктор Робот

фільм Віктор Робот

фільм Віктор Робот

фільм Віктор Робот

Читайте також

“Украдений Місяць. Кум”: у грудні вийде дитяча казка про козаків і Різдво