fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

БанДіти вітовська

“БанДіти”: Ірма Вітовська зіграє у фільмі за концепцією “доброго кіно”

943

Повнометражна пригодницька комедія “БанДіти” за сценарієм режисера і продюсера Володимира Нагорного (“Дзідзьо.Контрабас”, “За вікном”) присвячена дітям, які потрапляють у дорослі обставини. Майбутня стрічка має важливу соціальну місію — привернути увагу до проблем дітей-сиріт.

Роботу над фільмом, режисеркою якого виступить Яна Антонець, знаходиться на стадії препродакшену. Головні дорослі ролі в сімейній комедії зіграють заслужені артисти України — художній керівник театру “Маски-шоу” Георгій Делієв та володарка багатьох національних премій з кіномистецтва (у тому числі “Золота дзиґа” 2020) Ірма Вітовська-Ванца (“Мої думки тихі”, “Брама”).

“БанДіти” — це історія про директора невеличкого дитячого будинку Сан Санича, який впевнений, що без нього діти обов’язково потраплять у біду. І раптом біда стається з ним самим — Сан Санич опиняється в лікарні, а дитбудинок закривають начебто через аварійний стан. Вихованці беруть справу в свої руки — створюють “банду” і наважуються на авантюру для відновлення справедливості.

бандіти

Історія присвячена дітям, які потрапляють у дорослі обставини і вдаються до крайнощів заради досягнення мети, проте моральні та сімейні цінності перемагають.

“Фільм сімейний, про справжні людські цінності. Про те, що ми інколи надаємо більшого значення матеріальному, забуваючи, що найдорож­че — сім’я, друзі, рідні, близькі та всі, хто поруч”, —розповів Георгій Делієв.

Дивіться концепт-тизер стрічки, опублікований на Facebook сторінці картини: відео

БанДіти – концепт тизер 2019

Опубліковано БанДіти Вівторок, 10 березня 2020 р.

Творці кінопроєкту розповіли про новий підхід до створення фільмів — концепцію “доброго кіно”, яка крім касового успіху має ініціювати суспільно корисні зміни за допомогою легкої для сприйняття форми — розважального кіно.

Майбутня українська стрічка “БанДіти” має важливу соціальну місію — привернути увагу до проблем дітей-сиріт. Його творці започаткують національну ініціативу з розкриття талантів та надання нових можливостей таким дітям: на постійній основі працюватиме програма “ФанДіти”, мета якої — пошук та навчання обдарованих дітей-акторів із інтернатів та дитбудинків.

Головні дитячі ролі в картині також зіграють не професійні актори, а маленькі вихованці дитбудинків.

бандіти

“В Україні працюють приблизно 750 інтернатів, де проживають понад 100 тисяч дітей. За статистикою громадської організації “Одна Надія”, лише 1% випускників мають змогу здобути вищу освіту, загалом близько 90% таких дітей не готові до самостійного життя, не можуть інтегруватися в суспільство і стати успішними. Фільм “БанДіти” і пов’язані з ним благодійні програми спрямовані на пошук нових рішень у цій проблемі”, — зазначив Володимир Нагорний.

Режисер фільму — Яна Антонець, сценарій — Володимир Нагорний, Віктор Семернін та Іван Поляков, оператор — Ярослав Пілунський, продюсер — Валерій Калмиков.

Наразі проект перебуває на етапі препродакшена і бере участь у І етапі Тринадцятого конкурсного відбору Держкіно за напрямом “Ігрові повнометражні фільми-дебюти”. Загальний бюджет стрічки — 12 млн грн. Прем’єра запланована на березень 2022 року.

Читайте також:

9 нових дитячих повнометражних фільмів онлайн: де переглянути