fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Захар Беркут

“Захар Беркут”: в автокінотеатрі “Кінодром” у четвер покажуть фільм

483

Хто не встиг на прокат фільму режисерів Ахтема Сеїтаблаєва та Джона Вінна восени, або встиг, проте хоче побачити стрічку ще раз, є можливість переглянути “Захар Беркут” в автокінотеатрі “Кінодром” в Києві вже сьогодні, 18 червня о 21:50.

Про це повідомляють творці стрічки. “Вже цього четверга та суботи о 21:50 відбудеться показ історичного екшену, який ви зможете дивитися просто у своїй автівці”, – написали вони.

Захар Беркут кіноавтобром

Фільм “Захар Беркут”, який планують показати в Києві, цьогоріч отримав 7 номінацій на Четвертій Національній кінопремії “Золота Дзиґа”, з яких переміг у 3 – Найкраща робота художника-постановника (Владлен Одуденко), Найкращий грим (Алла Леонова) та Найкращий дизайн костюмів (Антоніна Белінська).

Кіносценарій до історичного екшену українсько-американського виробництва режисерів Ахтема Сеїтаблаєва та Джона Вінна написаний Ярославом Войцешеком і Річардом Ронатом на основі однойменної повісті українського класика Івана Франка.

По темі: 7 нових екранізацій книжок, які вже можна подивитися онлайн

Події у фільмі відбуваються у 1241 році, коли монгольська орда на чолі з ханом Бурундою рухається на захід, винищуючи все на своєму шляху. Коли ж військо дійшло до Карпатських гір, воно вирішило зупинитись на перепочинок, в той час як кілька місцевих мисливців на чолі з братами Беркутами потайки пробралися в табір та звільнили полонених. Хан дізнається про це та не тямить себе люті, після чого вирішує негайно вирушити в гори та знайти братів Беркутів. У цьому допомагає місцевий зрадник, який показує йому та війську таємний прохід у горах.

Головні ролі у фільм виконали Роберт Патрік, Алекс Макніколл, Поппі Дрейтон, Томмі Фленаган, Андрій Ісаєнко, Цегмід Церенболд, Олег Волощенко, Роккі Майєрс, Аліна Коваленко, Єржан Нуримбет, Віктор Жданов та інші.

Фільмування натурної частини стрічки відбувалося в Карпатських горах та під Києвом. Серед відомих місць знімання було озеро Синевир.

Подивитись фільм онлайн, який вийшов у прокат у 2019 році, можна також на Sweet.tv за посиланням.

Нагадаємо, фільм “Захар Беркут”, яка насичена великою кількістю батальних сцен, складних трюків, фехтування на середньовічній зброї, змагатиметься в номінації “Кращий екшн в іноземному фільмі” одного з найпрестижніших фахових кінофестивалів Taurus World Stunt Award, де відзначають кращих каскадерів.

Фільм потрапив в номінанти завдяки блискучій роботі постановників трюків Павла Авілова, Дмитра Рудого та команди Stantalon Crew. Значний внесок у стрічку зробила також “Кузня фантазій”, які створили для зйомок кілька сотeнь одиниць зброї.

По темі: “Олекса Довбуш”, “Слов’яни“: як створюється автентична зброя для кіно

Український фільм «Захар Беркут» покажуть у США та Канаді. Американська компанія Shout Factory стала дистрибутором стрічки на території цих країн. Раніше права на історичний екшен були продані в Іспанію (Flins & Piniculas), Німеччину (Capelight Pictures), Андорру, Туреччину, країни Близького Сходу та Північної Африки. Також компанія Volga придбала права на показ стрічки у країнах Балтії – Литві, Латвії та Естонії.

Читайте також –

Те, що залишилося за кадром: команда фільму “Захар Беркут” розповіла про знімальний процес