fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Amazon

“Лазуровий пил” та серіал “Хто ти?”: на Amazon з’явилися нові українські фільми

776

Медіатека міжнародної відеоплатформи Amazon Prime поповнилася двома новими картинами українського виробництва — документальною стрічкою про трагедію в Чорнобилі “Лазуровий пил” і детективним гостросюжетним серіалом “Хто ти?”.

Перший фільм на мові оригіналу з англійськими субтитрами можна переглянути на стрім-сервісі вже зараз, а серіал з’явиться в доступі найближчим часом. Про це повідомляє пресслужба “Медіа Група Україна”.

Стрічка “Лазуровий пил” 2016 року, знята IVORY Films для телеканалу Україна, являє собою своєрідний путівник Зоною відчуження.

Amazon

Картина розповідає про двох героїв з унікальними долями, які в момент Чорнобильської катастрофи жили в Прип’яті. Їх, як і інших жителів міста, евакуювали з великим запізненням. Однак, попри все, вони обидва змогли вижити і на своєму прикладі показати, що можна перемогти систему і подолати непрості обставини завдяки завзятості, надії і вірі.

Дивіться трейлер фільму на YouTube-каналі виробника: відео

Переглянути документальну картину у вільному доступі можна на YouTube телеканалу “Україна” або просто на нашому сайті нижче.

Ще один проект, який незабаром стане доступним на Amazon Prime — детективний гостросюжетний серіал “Хто ти?” 2018 року виробництва компанії УПС на замовлення каналу Україна.

Amazon

У центрі сюжету історія про психотерапевта Інге Штефан, яка перейшла в кримінальну практику після дивної загибелі кількох її пацієнтів, а раніше — зникнення нареченого. Паралельно зі своїм розслідуванням Інга працює із відділом поліції, який займається убивствами. З розвитком сюжету героїня дізнається, що за нею багато років стежить маніяк, винний не тільки в смертях її пацієнтів і нареченого.

Трейлер серіалу: відео

Усі серії доступні онлайн на YouTube телеканалу “Україна” за посиланням нижче.

Нагадаємо, “Медіа Група Україна”, яка продала проєкти відеоплатформі, вперше вийшла на VOD-сервіс Amazon із серіалом “Чорна квітка” у жовтні 2019 року.

Читайте також:

Фільм про Україну «Джулія Блу» вийшов на Amazon