fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Джулія Блу

Фільм про Україну «Джулія Блу» вийшов на Amazon

1 991

Фільм про Україну «Джулія Блу» (Julia Blue) режисерки з діаспори Роксі Топорович з’явився на Amazon Prime. Це перший американський незалежний художній фільм, знятий повністю за участю українських акторів.

Драма «Джулія Блу» (Julia Blue), режисером якої виступила американка українського походження Роксі Топорович, відтепер транслюється на стрім-сервісі Amazon Prime у США та Великій Британії. Про це повідомляється на сайті Українського Інституту Америки.

Картина розповідає історію кохання на тлі подій, які відбуваються в сучасній Україні після Майдану, між фотожурналісткою, волонтеркою із Західної України і військовим АТО зі Східної України з посттравматичним синдромом.

Цікаво, що на створення кінострічки “Джулія Блу” режисерку Роксі Топорович надихнула поїздка до України в 2014 році. Після цього вона на рік переїхала до Києва, щоб відчути всі проблеми, якими живе держава. Побачивши реалії, Роксі зрозуміла, що в США дещо по-іншому уявляють ситуацію, тому фільм став можливістю відкрити очі американцям на Україну.

У головних ролях: Поліна Снісаренко, Діма Ярошенко, Вікторія Копот.

Автор сценарію та режисер: Роксі Топорович. Продюсер: Нілу Сафінія. Кінематографія: Сашка Рощина. Під редакцією: Бен Кім. Оригінальна партитура: Алекса Брауна Церкви.

Стрічку «Джулія Блу» відзначили низкою кінематографічних нагород:

У номінації «Найкращий режисер» – Міжнародний кінофестиваль Sonoma 2019; Всесвітнє кіно, Вудстокський кінофестиваль 2018.

У номінації «Найкращий фільм» – кінофестиваль у Кембрії 2020 року; Міжнародний кінофестиваль Жюльєна Дюбюка 2019; Міжнародний кінофестиваль Анкорідж 2018.

У номінації «Кращий іноземний фільм» – Міжнародний кінофестиваль Long Beach – 2019; фестиваль Mystic Film 2019; Жіночий очний фільм 2019.

Джулія Блу

Читайте також

Презентовано трейлер фільму «UKE» Володимира Мули