fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Анна Київська

Анна Київська, король Данило, Грушевський: на екрани виходять нові серії детектива “Таємниці великих українців”

1 576

Героями 4 нових серій “Таємниці великих українців” Акіма Галімова стали Анна Київська, король Данило, Михайло Грушевський та Богдан Хмельницький. Прем’єра відбудеться 11 травня о 18:00.

Про це повідомив автор проєкту Акім Галімов на своїй сторінці у Facebook. За його словами наша історія варта того, аби нею захоплюватися.

“Анна Київська: для нашої команди відкрили унікальні французьки архіви, по крупицях інформації з тисячолітніх документів ми повернемо її стерту історію. Король Данило: разом з науковцями ми відтворимо у 3D його легендарний замок, який не змогли взяти монголи. Богдан Хмельницький: ми докопалися до його реальної, а не вигаданої в СРСР біографії, і нарешті знайшли місце де може бути заховане його тіло. І сенсаційне розслідування смерті Михайла Грушевського!”, – поділився подробицями розслідувань автор циклу “Таємниці великих українців”:

На думку автора, Михайла Грушевського могли вбити. “Все почалося з запиту до Кисловодського санаторію в Росії, де Грушевський відпочивав, а потім раптово помер за загадкових обставин. Ми очікували отримати від російської сторони будь-що, але точно не відповідь, що в них немає інформації про те, що Грушевський там перебував. Відверта брехня і заперечення загальновідомого факту стали для нас відправною точкою. Ми проаналізували загадкові смерті інших впливових українців того часу: всі вони мають схожі деталі і ведуть до одного замовника”, – розповів Акім Галімов.

Прем’єра нових чотирьох серій історичного детективу “Таємниці великих українців” відбудеться вже в понеділок, 11 травня, на каналі 2+2 о 18:00.

Михайла Грушевського могли вбити. Це результати нашого розслідування, яке команда Україна.Повернення своєї історії провела разом з істориками, медиками та спецслужбовцями. Все почалося з запиту до Кисловодського санаторію в Росії, де Грушевський відпочивав, а потім раптово помер за загадкових обставин. Ми очікували отримати від російської сторони будь-що, але точно не відповідь, що в них немає інформації про те, що Грушевський там перебував. Відверта брехня і заперечення загальновідомого факту стали для нас відправною точкою. Ми проаналізували загадкові смерті інших впливових українців того часу: всі вони мають схожі деталі і ведуть до одного замовника. Вже у понеділок, 11 травня, на 2+2 Телеканал о 18:00 дивіться продовження циклу Таємниці великих українців. Одразу 4 серії поспіль:✔️ Анна Київська, для нашої команди відкрили унікальні французьки архіви, по крупицях інформації з тисячолітніх документів ми повернемо її стерту історію✔️ Король Данило, разом з науковцями ми відтворимо у 3D його легендарний замок, який не змогли взяти монголи ✔️ Богдан Хмельницький, ми докопалися до його реальної, а не вигаданої в СРСР біографії, і нарешті знайшли місце де може бути заховане його тіло✔️ І сенсаційне розслідування смерті Михайла ГрушевськогоНаші герої гідні того, аби дізнаватися про них більше і пишатися ними. Наша історія варта того, аби нею захоплюватися. Дивіться Таємниці великих українців і любіть нашу країну!Міністерство культури та інформаційної політики України1+1 mediaУкраїна.Повернення своєї історії

Опубліковано Акімом Галімовим Субота, 9 травня 2020 р.

 

Таємниц великих українців

Нагадаємо, перші 4 серії “Таємниць великих українців” були присвячені дружині турецького султана Роксолані, Івану Мазепі, Симону Петлюрі та Андрею Шептицькому. В них глядачі побачили чимало рідкісних артефактів, пов’язаних із героями, та дізналися факти, які століттями приховувались і перекручувались.

Для створення 8-серійного проекту було проведено історичні розслідування у 9 країнах світу. Зокрема у Франції знімальна група потрапила до спеціального сховища бібліотеки Карнегі у місті Реймс. Також команда серіалу відвідала Польщу, Туреччину, Австрію, Італію, Молдову, Румунію, Угорщину і, звісно, дивовижні таємниці розкривали на Батьківщині героїв проекту — в Україні. До історичних розслідувань було залучено півтори сотні найкращих українських та іноземних експертів.

Особливістю нового проекту є максимальна наочність. Глядачам показують таємні архіви, історичні артефакти, документи, про які роками воліли мовчати, та інші речові докази життя, діянь і причин смерті відомих українців.

Таємниці великих українців

Над створенням історичного детективу “Таємниці великих українців” працювали режисер-постановник Дарія Саричева, шеф-редактор Руслан Шаріпов, креативний продюсер Ольга Безноско, виконавчий продюсер Володимир Андріюк, лінійний продюсер Влад Золотарьов, режисер Євгенія Шевчук та редактори Наталія Майданник, Ганна Чертова, Єлизавета Нєвєжина.

Серіал увійшов до числа переможців конкурсу Міністерства культури з надання державної фінансової підтримки на виробництво і розповсюдження фільмів патріотичного спрямування, за результатом якого на 90% профінансований Мінкультом.

Читайте також

“Словʼяни”: В Україні зняли перший фентезі-серіал на основі словʼянської міфології