fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Фокстер & Макс

Фентезі «Фокстер & Макс» покажуть на телеекранах

1 091

До Дня матері 10 травня дивіться сімейний пригодницький фільм «Фокстер & Макс» Анатолія Матешко, який отримав цього року кінопремії “Золота Дзиґа” в номінаціях “Найкращий монтаж” та “Найкращі візуальні ефекти”, на каналі «1+1».

Як повідомляє пресс-служба телеканалу, показ фільму режисера Анатолія Матешко відбудеться на каналі «1+1» 10 травня о 21:00.

Фокстер & Макс

«Фокстер & Макс»

“Фокстер & Макс” – це український сімейний фентезі про пригоди хлопчика Макса та пса-супергероя Фокстера, який вийшов у прокат 19 вересня 2019 року.

Фільм визнаний переможцем Четвертої Національної кінопремії “Золота Дзиґа” в номінаціях “Найкращий монтаж” – Тетяна Ходаківська, Володимир Запрягалов, “Найкращі візуальні ефекти” – Артем Сушильников, Дмитро Овчаренко.

За сюжетом, школяр Макс знаходить балончик із нанофарбами і малює зображення собаки. Несподівано намальоване хлопцем графіті оживає і перетворюється на собаку-наноробота з суперможливостями. Про це дізнається небезпечний злочинець, який починає за ними полювати. Але разом ці двоє готові дати будь-кому відсіч! На них чекають неймовірні пригоди і особлива місія – захистити себе та врятувати світ.

В ролях: Богдан Козій, Віталія Турчин, Томаш Освєчінскі, Максим Самчик, Роман Халаїмов, Дар’я Полуніна, Макс Родіонов, Влад Мамчур, Анастасія Матешко.

Режисер: Анатолій Матешко. Сценарист: Скотт Паризьєн, Анастасія Матешко. Оператор: Дмитро Недря. Продюсери: Максим Асадчий, Катерина Копилова. Фільм створений “Pronto Film” за підтримки Українського культурного фонду.

Нагадаємо, фільм «Фокстер & Макс» став переможцем Восьмого пітчингу Держкіно й отримав майже 38,5 млн грн державної фінансової підтримки, від загального бюджету стрічки 51,5 млн грн.

Читайте також

“Мій дідусь — Дід Мороз”: новорічна сімейна комедія Сергія Шляхтюка