fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

“Мій дідусь — Дід Мороз”: новорічна сімейна комедія Сергія Шляхтюка

1 134

“Мій Дідусь — Дід Мороз” — це новорічна сімейна комедія Сергія Шляхтюка про пригоди дев’ятирічного хлопчика Максима, в якій трапляються справжні дива.

За сюжетом фільму Максим дізнається, що його дідусь — Дід Мороз і у переддень Нового року вирушає до Києва, на головну ялинку, щоб знайти його і загадати тільки одне найголовніше бажання: “щоб до Нового року тато повернувся додому, і вся сім’я була разом”. Тато Максима на секретному завданні, захищає Батьківщину, але новин від нього давно не було. Дорогою Максим потрапляє в різні пригоди, змінює долі людей і навіть зустрічається зі справжнім чаклунством.

“Мій Дідусь — Дід Мороз” унікальний своїм соціальним підтекстом і самоіронією”, — зазначив режиссер фільму Сергій Шляхтюк.

Головна роль Максима у фільмі дісталася юному акторові Леву Пічахчі. Також у фільмі грають актор Микита Вакулюк, відомий роллю вчителя англійської мови Алекса в українському серіалі “Школа”, фешн-блогер і актриса Діана Глостер, співачка Oksi та український шоумен та комік Дядя Жора. Роль мами хлопчика отримала актриса і модель Наталія Бадер. Хто зіграє самого Діда Мороза поки тримається у секреті.

Фільмування стрічки розпочалося у березні 2020 року ще до карантину, наразі зупинено. Зйомки проходили у Києві та Київській області, але як розповів режисер фільму Сергій Шляхтюк: “є ще кілька місць, про які поки не розповімо, але покажемо трохи пізніше”. Прем’єра планувалася на грудень цього року.⠀

Виробник фільму — компанія SHL Production. Продюсери та сценаристи новорічної комедії — Сергій Шляхтюк та Єва Воєрманн, виконавчий продюсер — Снігир Єгор, оператор-постановник — Сергій Субботін, другий режисер — Евгеній Савченко, художник по костюмам — Наталя Лавренюк, художник по гриму — Христина Мороз.

Читайте також

Розпочалися зйомки комедії “Зірки за обміном” з Олею Поляковою та Дзідзьо в головних ролях