fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Розпочалися зйомки комедії “Зірки за обміном” з Олею Поляковою та Дзідзьо в головних ролях

302

Зірки української поп-сцени об’єдналися, щоби подарувати українцям до нового 2021 року сімейну комедію, в якій у легкій формі піднімаються питання людських стосунків і справжніх цінностей.

Як повідомили нашому проекту Cinema.in.ua творці стрічки, на кіностудії Film.ua урочисто розбилася тарілка на честь старту зйомок сімейної комедії “Зірки за обміном”. Виробництвом фільму займається KINOROB (Film.ua Group) разом з Secret Service Entertainment Agency.  

У головних ролях стрічки глядачі побачать двох справжніх зірок вітчизняного шоу-бізнесу: Олю Полякову та Дзідзьо (Михайла Хому). Щодо інших акторів творча команда фільму тримає інтригу та розповість згодом.

Непримиренні суперники на сцені, зірки шоу-бізнесу Оля Малякова і Фома Михайловський несподіваним чином опиняються в тілах одне одного. Вони намагаються повернути свої життя назад, але заради досягнення мети кожному доведеться вирішити сімейні та романтичні проблеми свого опонента, а ще – на особистому досвіді зрозуміти, що здебільшого гендерні стереотипи – це просто міфи.

“Я вірю, що цей фільм поб’є всі рекорди та стане найбільш касовим фільмом 2020-21 років! – розповідає Оля Полякова. – Це історія не тільки про власні амбіції. Вона набагато глибша і торкається таких важливих тем, як стосунки з найближчими людьми, справжні сімейні цінності та любов. Я певна – буде дуже круто, смішно та душевно!”.

“Це буде легка й життєва комедія зі справжнім соціальним підтекстом: треба цінувати те, що маєш, і навіть у погоні за своїми амбітними цілями берегти стосунки з найближчими, – вважає Михайло Хома. – Мій герой побачить у родині Олі те, чого він сам не має, і Оля теж зрозуміє дещо нове про своїх рідних. І їм обом прийдеться стати психологами одне для одного й вирішити чужі проблеми, щоби розібратися в собі”. 

Як саме Оля та Фома допомагатимуть одне одному повернутися в свої тіла, глядачі дізнаються наприкінці року. Прем’єра фільму запланована на новорічні свята. Дистриб’ютором фільму в Україні стала Film.ua Distribution разом з компанією “Кіноманія”.

Довідка

Режисер: Олексій Даруга

Автори сценарію: Сергій Касторних, Артур Петров

Оператор-постановник: Юрій Король

Продюсери: Єгор Олесов, Наталія Юхно, Михайло Ясинський, Оля Полякова

Виробництво: KINOROB, Secret Service Entertainment Agency

У головних ролях: Оля Полякова, Дзідзьо (Михайло Хома)

Читайте також

Фільм Олександра Денисенка “Тарас. Повернення” на широкі екрани вийде 2 квітня 2020 року