fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

У фільма “Я працюю на цвинтарі” з’явився офіційний постер

509

Презентовано постер до драми з елементами чорного гумору “Я працюю на цвинтарі” Олексія Тараненко  – в дусі світового тренду #TetrisChallenge.

Як повідомили проекту “Нове українське кіно”  в прес-службі фільму, стрічка наразі знаходиться на етапі постпродакшену. У квітні буде презентовано перший тизер до фільму, а прем’єра в Україні запланована на осінь 2020 року.

“Я працюю на цвинтарі” – це екранізація однойменної книги блогера Павла Белянського. Фільм розповідає історію життя Олександра (актор Віталій Салій), в минулому архітектора, який працює на цвинтарі та має свою контору з виготовлення пам’ятників. Кожного дня до нього приходять непрості клієнти. Так чи інакше, цвинтар проникає у життя головного героя. А ще він зберігає страшну таємницю, яка не дає йому стати щасливою людиною.

“Продумуючи ідею постеру, ми хотіли зіграти на контрапункті. Ось лежить герой на перекопаній землі – зрозуміла асоціація, що всі ми колись ляжемо в землю, – але ж лежить він абсолютно щасливим та легким. І потім виникла ідея додати деталей, які оточують людину, що працює на цвинтарі: дитячу машинку, квіти, лопату, пам’ятники, портрети та таблички, – розказує режисер фільму Олексій Тараненко. – Ба більше, цей дизайн перекликається з операторською концепцією фільму, де ми на ті чи інші події дивимося згори. Погляд бога, що проходить скрізь фільм. Іноді – відсторонено, іноді – з гумором, іноді – з жалем. Вийшов такий собі #TetrisChallenge, який хочеться роздивлятися. І назва вже не така й страшна”.

На основі цього постеру творці фільму обіцяють найближчим часом презентувати створені керектер постерс інших героїв фільму. Ідея: Владислава Духовна. Арт-дирекшн та дизайн: агенція LOOMA. Фото: Роман Пашковський.

ПРО ФІЛЬМ

“Я працюю на цвинтарі” — художній фільм, який створено за мотивами однойменної книги українського письменника, блогера Павла “Паштета” Белянського та є екранізацію популярного твору сучасної української літератури. Фільм розповідає історію чоловіка, який втік від життя і знайшов тиху роботу на цвинтарі, де продає пам’ятники родичам покійних. Він сподівається, що там його мало хто турбуватиме. Але у життя інші плани: в круговерті з різних людських доль, смішного та сумного, наш герой починає змінюватися.

Жанр: драма з елементами чорного гумору

В ролях: Віталій Салій, Вікторія Городецькая, Анна Іванова, Віктор Жданов, Андрій Ісаєнко, Максим Донець, Римма Зюбіна, Ксенія Жданова, Олена Хохлаткіна, Олексій Тритенко, Ігор Цішкевич

Режисер: Олексій Тараненко

Сценарій: Павло Белянський. Адаптація діалогів: Катерина Бабкіна

Композитор: Микита Будаш

Саундтрек: KRUTЬ

Виробництво: Good Morning Film (Україна), Mainstream Pictures (Україна), Stewopol Ms Sp.z.o.o. (Польща). За підтримки Українського культурного фонду

Дивіться офіційний тизер “Я працюю на цвинтарі”: відео

Читайте також

Фільм Олександра Денисенка “Тарас. Повернення” на широкі екрани вийде 2 квітня 2020 року