fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

stranger томашпольського

Відбулась європейська прем’єра фільму “Сторонній”

877

Фантастичний фільм Дмитра Томашпольського “Сторонній/Stranger” був представлений на міжнародному кінофестивалі фільмів жахів та фантастики HÕFF в Естонії онлайн.

У основній конкурсній програмі 15-ого Хаапсалуського фестивалю фільмів жахів та фантастики Haapsalu Horror and Fantasy Film Festival (HÕFF), який входить до Європейської федерації кінофестивалей жанру фантастики The Méliès International Festivals Federation (MIFF), відбулась європейська прем’єра фільму “Сторонній/Stranger”- про це поділився на своїй сторінці у Facebook режисер фільму Дмитро Томашпольський.

stranger томашпольського

“Stranger” Дмитра Томашпольського має у доробку 9 престижних нагород за участь у міжнародних кінофестивалях у США, Канаді, Колумбії, Японії, Південній Кореї та Індії. “Сторонній” також потрапив на престижний агрегатор рецензій Rotten Tomatoes та отримав на ньому схвальні відгуки. Один з кінокритиків обіцяє справжню інтригу і підкреслює, що треба “поринути в його води, щоб бути спантеличеним, заплутаним…”

За сюжетом фільму, команда синхронного плавання зникає під водою у басейні під час виступу, а пацієнтка водолікарні пропадає під час прийому хвойно-перлинної ванни. Яким чином ці справи пов’язані між собою та до чого тут лялька з живим волоссям? Це доведеться розслідувати інспектору Глуховській, у кар’єрі якої немає жодної нерозкритої справи. А ще – їй доведеться з’ясувати, хто вона насправді.

В українському кінопрокаті стрічка очікується восени цього року. Дивіться офіційний трейлер “Сторонній / Stranger” Дмитра Томашпольського: відео

Головні ролі виконали Анастасія Євтушенко, Даша Трегубова,  Сергій Калантай, Анна Сухомлин, Марія Чуприненко та інші. Стрічку створено “Кінокомпанією Гагарін Медіа” за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Як раніше повідомлялося, Україну на фестивалі в місті Хаапсалу (Естонія) представлять автор сценарію та режисер-постановник фільму “Сторонній” Дмитро Томашпольський та продюсер картини Олена Дем’яненко.

stranger томашпольського

Також зазначалося, цього року в програмі фестивалю буде і цьогорічний триумфатор “Оскару” Пон Джун-Хо, який покаже свій відомий хоррор “Thе Host”.

Нагадаємо, після оголошення надзвичайної ситуації в Естонії, фестиваль фільму жахів та фантазії у Хаапсалу HÕFF відбувся онлайн 8-10 травня.

Читайте також

“WHAT AM I?” Дмитра Томашпольського відібрано до конкурсної програми міжнародного кінофестивалю Fantaspoa at Home