fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Гуцулка Ксеня

В мережу офіційно виклали мюзикл “Гуцулка Ксеня” (дивитись онлайн)

5 663

Телеканал “1+1” виклав у мережу фільм-мюзикл “Гуцулка Ксеня” Олени Дем’яненко, який цьогоріч отримав дві нагороди від Національної кінопремії “Золота Дзиґа” – за Найкращу пісню “Мавка-Русалка” фрік-кабаре Dakh Daughters та Найкращу музику, написану спільно з композитором Тимуром Полянським.

Переглянути фільм безкоштовно онлайн можна на YouTube телеканалу “1+1” за посиланням, або у нас на сайті нижче. Подивитись легально можна також на онлайн-платформі Takflix.

Романтичний фільм-мюзикл «Гуцулка Ксеня» режисерки Олени Дем’яненко вийшов в національний прокат 7 березня 2019 року. За основу літературного сценарію було взято лібрето однойменної оперети Ярослава Барнича, Продюсерами виступили Олена Дем’яненко та Дмитро Томашпольський.

Сюжет стрічки розвивається у 1938 році. У карпатське селище Ворохта, в якому проживає найкрасивіша гуцулка на ім’я Ксеня, прибувають колишні односельці, а нині – американські емігранти, для того, щоб знайти наречену для молодого Яро. Він отримає свій мільйонний спадок за умови, що одружиться зі свідомою українкою…

Головні ролі в картині зіграли Варвара Лущик, Максим Лозинський, Олів’є Бонжур, Ігор Цішкевич, Олег Стефан, Катерина Молчанова, Юрій Радковський, Наталка Кобізька та інші.

Мюзикл  “Гуцулка Ксеня” цього року отримав одразу дві нагороди від Національної кінопремії “Золота Дзиґа” – за Найкращу пісню “Мавка-Русалка” фрік-кабаре Dakh Daughters та Найкращу музику, написану спільно з композитором Тимуром Полянським. В номінації за кращу пісню вони обійшли Святослава Вакарчука з його композицією “Перевал” до стрічки “Захар Беркут” та співака Діля з піснею до фільму “Людина з табуретом”.

Нагадаємо, павільйонні зйомки відбувалися на Київській кіностудії імені Довженка на спеціально збудованих для фільму 15-ти об’єктах. Натурні зйомки для фільму відбувались у Карпатах і в Житомирській області.

Фільм створений “Кінокомпанією Гагарін Медіа” за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Покази “Гуцулки Ксені” пройшли у 23-х країнах світу, фільм отримав Гран-прі Міжнародного кінофестивалю в місті Атамі (Японія). Реліз стрічки в США відбудеться 19 травня 2020 року.

Гуцулка Ксеня

Гуцулка Ксеня

Читайте також

“Мавка-Русалка” Dakh Daughters з фільму “Гуцулка Ксеня” визнана як кращий саундтрек року (слухати онлайн)