fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Украдений місяць

“Украдений Місяць. Кум”: у грудні вийде дитяча казка про козаків і Різдво

1 849

Анімаційний фільм “Украдений місяць. Кум” — це різдвяна пригода, історія любові, добра, хоробрості та честі, яка пронизана духом українських легенд про козаків, образами Різдвяних родинних традицій і свят.

Виробництвом нової дитячої казки тривалістю 24 хвилини займається кінокомпанія “Магіка-фільм” і “Dual Flame” за підтримки Міністерства культури України. Авторка сценарію і режисерка мультфільму — Ольга Захарова.

Украдений місяць

кум

Стрічка “Украдений місяць. Кум” покаже українське село, яке, живучи тихим та спокійним життям, оживає напередодні Різдва — наповнюється піснями, музикою, духом смачної печені і свята.

Козак Василь разом із дітьми лагодить Різдвяну зірку, щоб ввечері діти могли привітати хрещених батьків колядками. Дружина Василя, Катерина, порається біля печі, готує святкову вечерю.

По темі: Українські мультфільми останніх років: де переглянути

Самотньо, осторонь від громади в селі живе козак-характерник Кум. Ніхто, навіть стара баба Карпиха, яка розносить селом плітки, не знає, ким він був і звідки сюди прийшов. Кремезна статура Кума і відлюдність викликають острах у дорослих жителів села, але не в дітей. Діти відчувають, що козак ретельно приховує від людей якусь свою таємницю. Але їм скоріше цікаво, ніж страшно. Насправді, колись давно …

кум

кум

Дивіться перший трейлер мультфільму на YouTube-каналі виробника: відео

Художник-постановник різдвяної картини — Борис Денисевич, продюсери — Генадій Кофман та Євген Захаров. Авторами музики та виконавцями колядки до дитячої казки на вірші Світлани Ройз є український музичний інді-гурт “Tik Tu”.

Анімаційна стрічка створюється для вікової категорії від 10 років. Реліз мультфільму запланований на грудень 2020 року.

Читайте також:

“Мій дідусь — Дід Мороз”: новорічна сімейна комедія Сергія Шляхтюка