fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

скажене весілля 3

“Скажене весілля 3” вийде на екрани в 2021 році

1 906

В комедії “Скажене весілля 3” цього разу одружитись планує наймолодший з родини Середюків — Захар. Традиційно для дітей Василя, для створення сім’ї він обрав екзотичну пару – дочку циганського барона, красуню Раду.

Про це повідомляють творці стрічки. За продовження взявся режисер  Любомир Левицький, який замінив на цій посаді Влада Дикого. Молодих наречених зіграють Катерина Файн та В’ячеслав Хостікоєв.

До своїх ролей повернуться Назар Задніпровський, Леся Самаєва, Поліна Василина, Джиммі Воха-Воха, Юрій Горбунов, Римма Шаповалова, Олександр Кобзар, Віра Кобзар, Інна Приходько, Арам Арзуманян, а також Потап, Олексій Завгородній (Позитив), MONATIK, Олексій Супрун (Петро Бампер), Олег Винник та інші.

В представленому синопсисі написано, що промайнуло чотири роки після останнього Скаженого весілля, і ось стати на рушничок щастя планує наймолодший з родини Середюків — Захар. Традиційно для дітей Василя, для створення сім’ї він обрав екзотичну пару — дочку циганського барона, красуню Раду. І хоч батько поклявся цього разу не псувати весілля, та і невістка йому до вподоби, але спокійне свято — не в традиціях Середюків. Нас знову чекає скажене весілля.

скажене весілля 3

По темі: «Скажене весілля 2»: дивіться сцени, які не ввійшли до фільму

Над стрічкою працюють Film.UA Group та Prototype Production. Автори сценарію — Микола Куцик та Олексій Приходько. Згідно із проєктом, який подавався до Чотирнадцятого пітчингу Держкіно, бюджет стрічки складає 16 млн грн., що на 1 млн грн більше за другу частину комедійної франшизи. На зйомки “Скажене весілля 3” в держави творці запросили менше половини бюджету — 7,7 млн грн.

Нагадаємо, друга частину “весілля” вийшла восени 2019 року і зібрала в українському прокаті 41 млн грн. при бюджеті в 15 млн грн.

Знімальний період продовження має відбутися з серпня по кінець вересня 2020 року. Прем’єра “Скаженого весілля 3” запланована на 2021 рік.

Читайте також

Гумор під час карантину: дивіться 20 українських комедій онлайн і смійтесь на здоров’я