fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Скажене весілля 2

«Скажене весілля 2»: дивіться сцени, які не ввійшли до фільму

844

Дивіться сцени комедії «Скажене весілля 2» Влада Дикого, які не ввійшли до її фінальної версії: про Наталку та Ольку у спа-салоні, про хитрий план батька Катерини та про хазяйновитого Василя Середюка.

Фільм «Скажене весілля 2» Влада Дикого, який нещодавно вперше демонстрували на українському телебаченні, “став найрейтнинговішим художнім фільмом з початку року серед усіх телеканалів України за 2020-й рік, як і найрейтинговішою програмою на «1+1» також за весь 2020 рік”, – про це повідомляють творці комедії на своїй офіційній сторінці у Facebook.

“Фільм зібрав біля екранів 3 143 558 глядачів, частку 22,9% за аудіторією 18-54 (міста 50 тис.+) та перевищив середньодобову частку каналу на 73%, вивівши 1+1 на перше місце у ТОПі”, – розповідають вони.

Наразі стрічку можна переглянути офіційно онлайн на Sweet.tv за посиланням.

Дивіться сцени «Скажене весілля 2» Влада Дикого, які не ввійшли до фінальної версії фільму, на офіційній сторінці комедії в YouTube за посиланням, або у нас на сайті нижче.

Сцена “Дівчата в салоні”

Про сцену, що знімалася у спа-салоні, творці фільму пишуть: “І що б там не казали про жіночу дружбу – Наталка та Олька точно можуть нею похвалитися. Бо хто, як не найкраща подруга, поділиться контрольними, часом терпітиме твоє ниття, а через років 10 запросить у гості до Києва!”.

Сцена “Розмова з батьком”

“Перш ніж вдатися до радикальних методів, Василь Середюк намагався позбутися зятя легшим способом. Але як би лагідно батько не промовляв та не розхвалював Франсуа, донька Катерина одразу викрила хитрий план”, розповідають творці про другу сцену, яка не ввійшла до фільму.

Сцена  “Василь планує”

“Василь Середюк – усім керівникам керівник! У своєму музеї підтримує ідеальний порядок – так би мовити, усе на європейському рівні. Ще б пак! «На відкритті будуть з ЮНЕСКО, з Києва. А якшо шось буде не так?!» – зацікавлюють творці про третю сцену з фільма.

Зазначимо, що комедія «Скажене весілля 2» Влада Дикого, яка вийшла в широкий прокат 25 грудня 2019 року, – це продовження фільму, який у 2018 році став найбільш касовою українською стрічкою. Режисером-постановником комедії “Скажене Весілля 2” знову виступив Влад Дикий.

За сюжетом, минув рік відтоді, як дочка Василя Середюка Катерина одружилася з французом. Тепер прийшов час Василю видавати заміж молодшу дочку. Цього разу все має бути саме так, як мріяв батько.

Емоційна сцена зустрічі родини Середюків зі старшою донькою Наталкою відкриває динамічний трейлер другої частини зіркової комедії. Роль старшої доньки родини Середюків Наталки зіграла українська акторка та телеведуча Катерина Кузнецова.

У ролях: Назар Задніпровський, Поліна Василина, Джиммі Воха-Воха, Юрій Горбунов, Леся Самаєва, Олександр Кобзар, Віра Кобзар, Інна Приходько, Арам Арзуманян, Потап, MONATIK, Олексій Супрун (Петро Бампер), Олексій Завгородній (Позитив) та інші.

Нагадаємо, кінопроєкт фільму став одним із переможців 11-го конкурсного відбору Держкіно. Перша ж частина комедії мала неймовірний успіх: стрічка не тільки окупилася в прокаті й стала прибутковою, а й лишиться в історії як перша, продюсери якої повернули Держкіно залучені кошти з відсотками.

Офіційним саундтреком фільму “Скажене Весілля 2” став трек “Свят! Свят! Свят!”, який записали тріо народних хітмейкерів: Потап, Олег Винник та Оля Полякова.

Читайте також

“Скажене Весілля 2” знято! Десять найнеочікуваніших фактів про сіквел зіркової комедії