fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Муніме

“Муніме”: вийшов тизер до мультфільму в стилі стоп-моушен анімації

489

“Муніме” – це історія про фантазійну подорож хлопчика Муніме і дитяче вміння сприймати реальність казково, яку дорослі з часом втрачають.

Восьмихвилинний анімаційний мультфільм режисерів Тіни AJ та Andrew AJ планують завершити вже цього року, – повідомляє PR-служба стрічки. – Основну частину мультфільму зняли в техніці лялькової покадрової анімації.

“У павільйоні побудували масивні декорації. Кастомна Motion Control система зробила живий рух камери. Фантазійний світ змоделювали з допомогою 3D та технологій з Game індустрії. Попереду ще великий етап зі створення емоцій Муніме, для якого буде використана класична мальована анімація. Запис звуків і музики”, – розповів про створення картини співрежисер та аніматор мультфільму Andrew AJ.

За сюжетом, Муніме прокидається зранку і намагається розбудити своїх батьків. У цю мить увагу малого бешкетника привертає Сонячний Зайчик, і хлопчик вирішує його наздогнати. Так починається надзвичайна подорож Муніме квартирою з джунглями з кімнатних рослин, живим динозавром із іграшкового конструктора, каструлями-сумо та рибою-пральною машиною.

Дивіться офіційний тизер мультфільму: відео

Виробництвом картини займається анімаційна студія Happy Hippie Lab спільно з компанією Because Production.

Над створенням мультфільму у техніці покадрової анімації команда працювала 60 знімальних днів. Покадрова анімація відрізняється від комп’ютерної тим, що для однієї секунди створюється 24 окремих кадри, в кожному з яких необхідно фізично змінити положення тіла персонажа, його вираз обличчя та положення і стан всіх предметів, які оточують його та з якими він взаємодіє.

Наразі мультфільм “Муніме” знаходиться на стадії постпродакшену. За словами режисерки Тіни AJ, студія Mountain Bear Production працює над замалюванням рігів, прорізанням фону. Паралельно були створені фони і дофотографовуються деталі, які потрібні для композитингу.

Продюсер проєкту Олександра Костіна зазначає, що перш за все важливо забезпечити мультфільму фестивальний реліз та участь у вітчизняних та міжнародних анімаційних фестивалях. А після завершення фестивальної дистрибуції – в планах здійснювати показ “Муніме” перед демонстрацією повнометражних анімаційних та сімейних ігрових фільмів.

Окрім релізу мультфільму планується створення дитячої книги, а також створення іграшок із персонажами стрічки. Та головною метою є створення анімаційного серіалу на базі історії “Муніме”.

Муніме

Читайте також

«Гуллівер повертається»: трейлер української анімації вийшов онлайн