fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Гуллівер повертається

«Гуллівер повертається»: трейлер української анімації вийшов онлайн

923

Представлено новий епізод анімаційного фільму «Гуллівер повертається». Трейлер оповідає про нові пригоди Гуллівера із Ліліпутії, створеного відомим Джонатоном Свіфтом. Неймовірні фантастичні пригоди чекатимуть на глядачів вже цієї зими.

Презентовано перший офіційний трейлер українського повнометражного анімаційного фільму для всієї сім’ї «Гуллівер повертається».

Як повідомляється, “Тут є все! І запаморочливі веселі пригоди, і погоні, і випробування – все, з чим доведеться зустрітися мандрівникові Гулліверу та його друзям”.

За сюжетом нових пригод, Гуллівер отримує листа з проханням про допомогу і негайно вирушає до Ліліпутії, де опиняється у центрі дивовижних подій. До головного героя приєднаються його друзі – Марсі, Фрелок та мишеня Пі.

Дивіться трейлер анімаційного фільму «Гуллівер повертається»: відео

«Гуллівер повертається» (у міжнародному прокаті «Gulliver Returns») – перший повнометражний мультфільм, виробництвом якого займаються Gulliver Films і студія «Квартал 95». Режисером став Ілля Максимов.

«Гуллівер повертається» – перший український мультфільм, процес виробництва якого максимально відповідає стандартам компанії Disney. Контролює виробництво – американський режисер анімації Тоні Бонілла, у чиєму послужному списку такі відомі проекти, як «Льодовиковий період 3: Ера динозаврів», «Ріо 2», «Зоотрополіс».

По темі: “Пригоди – понад усе”: аніматор Тоні Бонілла про український мультфільм “Гуллівер повертається”

Презентація українського мультфільму відбулася у Берліні у рамках кінофестивалю Berlinale, який цьогоріч відсвяткував 70-річний ювілей. Проект отримав численні схвальні відгуки на Кіноринку Берлінського фестивалю.

Проєкт «Гуллівера» також прийняв участь у  найбільшому світовому кіноринку Marche du Film у Каннах, де було 8,5 тис. учасників на 250 віртуальних стендах в 60 павільйонах різних проектів.

Зображення головного героя українського мультфільму прикрасило одну з обкладинок профільного видання Cannes Market. Проєкт отримав численні позитивні відгуки у закордонних продюсерів, байерів і дистриб’юторів. На світовій арені проект «Гуллівер повертається» представляє компанія All Rights Entertainment.

Нагадаємо, в українському прокаті казкова історія «Гуллівер повертається» вийде 24 грудня 2020 року. Кінотеатральний показ запланований також у всьому світі.

Сімейний фільм сповнений гумору та смішних ситуацій, які сподобаються як дітям, так і дорослим, – обіцяють творці анімації.

«Гуллівер повертається»: трейлер

Гуллівер повертається

Гуллівер повертається

Гуллівер повертається

Читайте також –

Вийшов трейлер мультфільму “23 Образи Петрика П’яточкина”