fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Вийшов трейлер мультфільму “23 Образи Петрика П’яточкина”

966

Презентовано трейлер анімаційного фільму “23 Образи Петрика П’яточкина” студії “КАПІ”, реліз якого планується у грудні 2021 року.

“23 образи Петрика П’яточкина” (міжнародна назва — Trouble Nubble Gum) – це історія, яка вчить дитину прощати, виправляти власні помилки та вірити в дружбу. В основу сценарію лягла книга Наталії Гузєєвої ” 23 образи Петрика п’яточкіна”. Режисером мультфільму виступає Ростислав Гарбар, продюсер – Михайло Маргуліс.

Крім того, повнометражний анімаційний фільм студії “КАПІ” “23 образи Петрика П’яточкіна” (міжнародна назва – Trouble Nubble Gum) відібраний від України для участі в пітчингу на 21 міжнародному форумі Cartoon Movie, який відбудеться в Бордо (Франція) з 3 по 5 березня 2020 року. Проект представить його автор – Михайло Маргуліс.

“23 образи Петрика П’яточкіна” став єдиним українським 3D анімаційним фільмом, який зміг подолати конкуренцію і був відібраний оргкомітетом для участі в пітчингу. Анімація створюється за сценарієм Наталії Гузеевой (“Капітошка”, “Як Петрик П’яточкін слоників рахував”, “Миша і Дзвінка”) за підтримки Міністерства культури України.

Серед проектів української анімаційної студії “KAPI” (“КАПІ”) – анімаційний серіал “Мишко та Місячна Дзвінка” (створено 4 серії за підтримки Держкіно), повнометражний анімаційний фільм “23 образи Петрика П’яточкіна” (у виробництві) і анімаційний фільм “Лабра-Кадабра” (в розробці).

Cartoon Movie – одне з провідних подій Європи для фахівців анімаційної індустрії. Щорічно форум збирає професіоналів з усього світу, які на пітчинг-сесіях представляють кращі європейські повнометражні анімаційні проекти поточного року і знаходять інвесторів, копродюсерів і дистриб’юторів.

За час існування Cartoon Movie, 349 мультфільмів отримали фінансування на загальну суму понад 2,4 млрд євро. Тут починали шлях у кінотеатри такі мультфільми як: “Тріо з Бельвіля” (2003, премія Сезар, дві номінації на “Оскар”), “Кіт у Парижі” (2010, номінація на “Оскар”, “Сезар”), “Чіко і Рита “(2010, премія Гойя, номінація на” Оскар “),” Ернест і Селестина “(2012, премія” Сезар “, номінація на” Оскар “)” Баранчик Шон “(2015-го, номінація на” Оскар “,” Золотий Глобус “, приз Британської кіноакадемії),” Життя кабачка “(2016, номінація Каннського кінофестивалю) та інші.

Джерело: telekritika

Читайте також

Вийшов перший офіційний трейлер фільму “Номери” режисерів Олега Сенцова та Ахтема Сеітаблаєва