fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Вийшов перший офіційний трейлер фільму “Номери” режисерів Олега Сенцова та Ахтема Сеітаблаєва

606

В українських кінотеатрах фільм режисерів Олега Сенцова та Ахтема Сеітаблаєва “Номери” покажуть восени 2020 року.

“Номери” – повнометражний художній фільм, що був створений за однойменною п’єсою Олега Сенцова. Це розповідь про ув’язнене суспільство, яке намагається побороти свої страхи та отримати свободу. У світі Номерів все підпорядковується суворій системі й верховному правителю – Нулю. Десять героїв вже звикли бігти по колу робити все відповідно до книги Правил. У них немає можливості вибирати, як жити й кого любити. Але життя змінюється з появою нового жителя, якому не відомі чинні закони. Це руйнує спокій пасивної влади. Раптово непохитна віра Номерів розколюється на шматки. Вони хочуть самостійно вирішувати свою долю, отримати імена і створити новий світ, де будуть панувати їх закони.

Над стрічкою працював тандем двох режисерів — Олега Сенцова, який під час роботи над фільмом перебував у колонії суворого режиму на півночі Росії, та Ахтема Сеітаблаєва, який допомагав втілювати задум на знімальному майданчику разом з продюсеркою фільму Анною Паленчук.

Світова прем’єра картини відбулась минулого тижня в рамках програми Berlinale Special ювілейного Берлінського кінофестивалю. Критики порівняли “Номери” з картинами Ларса фон Трієра та згадували в своїх рецензіях Джорджа Оруелла. Що цікавого розповіли про картину ті, хто вже переглянув її на 70-му Берлінському кінофестивалі – cinema.in.ua розібрала в окремому матеріалі.

Прем’єра фільму Номери в Україні запланована на осінь 2020 року.

Номери сенцова

Режисери: Олег Сенцов, Ахтем Сеітаблаєв
Автор сценарію: Олег Сенцов
Продюсери: Анна Паленчук, Даріуш Яблонський, Віолета Камінська, Ізабела Войцик
Композитор: Милош Єлич
Хореограф-постановник: Олена Шоптенко

У ролях: Олександр Ярема, Ірина Мак, Віктор Жданов, Лорена Колібабчук, Денис Роднянський, Олена Узлюк, Євген Черніков, Агата Ларіонова, Олександр Бегма, Марія Смолякова, Максим Девізоров, Євген Лебедін, Олег Карпенко, Олександр Лаптій, Віктор Андрієнко

Офіційний трейлер фільму

Жанр: драма, гротеск
Рік: 2019
Виробництво: Україна (435 FILMS за підтримки Міністерства культури України), Польща (Apple Film Production за підтримки Polish Film Institute), Чехія (Česká Televize), Франція (Canal+)
Тривалість: 102 хв

Читайте також

“Номери” на Берлінале: що пишуть кінокритики про фільм Сенцова-Сеітаблаєва