fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

скажене

Ще скаженіше: перші фото зі зйомок комедії «Скажене Весілля 3»

615

Ще більше несподіванок, зіркових акторів та якісного українського гумору – все це обіцяють творці у третій частині комедійної кінофраншизи «Скажене Весілля». Тарілка на честь старту фільмування вже розбита.

П’ятого серпня розпочалися зйомки продовження комедійної картини «Скажене Весілля 3», – повідомили творці фільму Film.UA Group. – Вже у 2021 році поціновувачі українського кіно зможуть переглянути стрічку.

«Третя частина буде просто вибуховою! Обіцяємо багато циганського колориту та драйву – знову будуть погоні, а ще коні, люди, циганська бричка і, навіть, циганський табір прямо у дворі Василя. Уявіть усе розмаїття україно-ромського весілля, це неймовірно яскраво та весело, справжній шквал емоцій та кольорів», – розповів продюсер фільму та виконавець ролі яблунiвського тамади Назарія Запухляка Юрій Горбунов.

Сюжет майбутньої картини розповідає, що минуло чотири роки від подій останнього фільму. 18-річний Захар знайшов своє кохання і вирішив одружитися. Вона – донька циганського барона, він – молодший син Василя Середюка, – та попри те, що Захар готовий до будь-чого після двох весіль старших сестер, усе може піти не за весільним планом, особливо, коли старший Середюк в епіцентрі кризи середнього віку.

скажене

По темі: “Скажене весілля 3” вийде на екрани в 2021 році

Окрім родини Середюків, нові пригоди чекають і на інших знайомих героїв комедії: до отця Євлампія з дипломатичним візитом приїде гостя з Грушевського монастиря – сама настоятелька! Полковник Попадюк працюватиме далі над зростанням статистики розкриття злочинів, а в палкого тамади Назарія Запухляка з’явиться нова пасія. Ну і, звичайно, яке ж українське весілля обійдеться без Олега Винника!

В продовженні комедії з’являться вже знайомі зірки проєкту – Юрій Горбунов, Потап, Олексій Завгородній (Позитив), Олексій Супрун (Петро Бампер), MONATIK, Олег Винник. А ось, хто новий із зірок на цей раз з’явиться в тріквелі, творці фільму обіцяють розкрити пізніше.

Головні ролі наречених у «Скаженому Весіллі 3» виконають молоді українські актори Катерина Файн та В’ячеслав Хостікоєв. Улюблених та добре знайомих персонажів франшизи знову зіграють Назар Задніпровський, Леся Самаєва, Поліна Василина, Джиммі Воха-Воха, Олександр Кобзар, Віра Кобзар, Інна Приходько та Арам Арзуманян.

скажене

Роль батька нареченої, циганського барона виконає режисер, актор театру й кіно, керівник циганського театру «Романс», Народний артист України Ігор Крикунов. Також у фільмі зіграє популярний виконавець ромського походження, Заслужений артист України Петро Чорний. До того ж, він стане консультантом проєкту, аби зберегти автентичність усіх ромських традицій і обрядів. Прямо зараз йде робота над справжньою циганською весільною сукнею та циганською бричкою.

Світ «Скаженого Весілля 3», як і двох перших частин, зростатиме завдяки зусиллям Film.UA Group та Prototype Production, співпродюсерами знову виступлять Юрій Горбунов, Ірина Костюк, Надія Коротушка, засновники Mozgi Entertainment Ірина Горова та Олексій Потапенко (Потап), а саундпродюсерами – Потап та Позитив. Дистрибуцією фільму «Скажене Весілля 3» на території України займаються компанії Kinomania і Film.UA Distribution, яка також відповідає за міжнародні продажі. Режисером тріквелу виступить Любомир Левицький, відомий за фільмами «Штольня», «Тіні незабутих предків» та «#SelfieParty».

Зйомки фільму відбуватимуться в Києві та Київській області протягом серпня та вересня. Реліз стрічки запланований на 2021 рік.

скажене

Читайте також:

Комедія “Зірки за обміном”: відновлено зйомки з Олею Поляковою та Дзідзьо