fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Зірки за обміном

Комедія “Зірки за обміном”: відновлено зйомки з Олею Поляковою та Дзідзьо

1 613

Сімейна комедія “Зірки за обміном” з Олею Поляковою та Дзідзьо в головних ролях режисера Олексія Даруги, яка вийде до нового 2021 року, продовжила зйомки після вимушеної паузи.

Про це повідомили творці стрічки на своїй офіційній сторінці у Facebook. Зупинка знімального процесу комедії “Зірки за обміном” про непримиренну парочку селебритіз була пов’язана з рішенням Уряду про запровадження карантину на території України від 11 березня через загрозу поширення епідемії коронавірусної інфекції.

“Творча команда проєкту екіпірувалася всіма засобами захисту та відновила зйомки”, – коментують виробники комедії і пропонують пройнятися кіношною атмосферою завдяки фото з бекстейджу.

Комедія “Зірки за обміном”: фото зі знімального майданчика

Михайло Хома

Оля Полякова

Михайло Хома

Оля Полякова

Дмитро Вівчарюк

Зірки за обміном

Нова комедія “Зірки за обміном” режисера Олексія Даруги, в якій Оля Полякова та Dzidzio поміняються тілами, не тільки розважатиме глядача, але й запропонує задуматися про справжні цінності у людських стосунках.

За сюжетом комедії, непримиренні суперники на сцені, зірки шоу-бізнесу Поля Молякова та Фома Михайловський, які ніяк не можуть поділити між собою сцену, раптом опиняються у тілах одне одного. Щоб повернути все на свої місця, кожному доведеться вирішити життєві трабли свого опонента. На особистому досвіді вони зрозуміють, що здебільшого гендерні стереотипи – це просто міфи.

У головних ролях стрічки глядачі побачать двох зірок вітчизняного шоу-бізнесу: Олю Полякову та Дзідзьо (Михайла Хому). Фільм “Зірки за обміном” стане для співаків не першою спільною акторською роботою – вони вже грали разом у комедії Свінгери 2. Хто ще з українських знаменитостей зіграє в комедії “Зірки за обміном”, знімальна група поки що не розголошує.

Виробництвом фільму займається кіностудія KINOROB (Film.ua Group) разом з Secret Service Entertainment Agency. Дистриб’ютором комедії в Україні стала Film.ua Distribution разом з компанією “Кіноманія”.

Режисер: Олексій Даруга. Автори сценарію: Сергій Касторних, Артур Петров. Оператор-постановник: Юрій Король. Продюсери: Єгор Олесов, Наталія Юхно, Михайло Ясинський, Оля Полякова.

Як саме Оля та Фома допомагатимуть одне одному повернутися в свої тіла, дізнаємось наприкінці року. Прем’єра фільму запланована на новорічні свята.

Зірки за обміном

Оля Полякова запевнила, що буде дуже круто, смішно та душевно. “Це історія не тільки про власні амбіції. Вона набагато глибша і торкається таких важливих тем, як стосунки з найближчими людьми, справжні сімейні цінності та любов”, – прокоментувала майбутню прем’єру співачка.

Усі учасники нової колаборації мають неабиякий досвід у створенні популярних комедій. Наприклад, “Скажене Весілля” 2018 року (FILM.UA) установила кілька рекордів та очолила топ найпопулярніших українських стрічок. Комедії “DZIDZIO Контрабас” 2017 року, “DZIDZIO Перший раз” 2018 року (Dzidziofilm) та “Свінгери”, “Свінгери 2” також відмітилися великою популярністю. Отже, спільний проект фільму має всі шанси повторити та перевершити ці успіхи.

Кінопроєкт комедії “Зірки за обміном” став одним із переможців Одинадцятого конкурсного відбору Держкіно. Сумма підтримки склала 7 млн 500 тис. грн. (50% загальної вартості виробництва фільму).

Нагадаємо, на початку весни на великі екрани українських кінотеатрів вийшла комедія “Побачення у Вегасі”, де Оля Полякова виконала одну з головних ролей, але, на жаль, її прокат був зупинений у зв’язку з пандемією коронавірусу.

По темі: Дикі койоти і пустеля Невади: 10 фактів-пригод зі зйомок фільму “Побачення у Вегасі”

Карантинні заходи в Україні перервали плани багатьох фільмів, не відбулися своєчас прем’єри наступних фільмів: “Толока” Михайла Іллєнко, спортивної драми “Пульс” Сергія Чеботаренка, історично їдрами “Тарас. Повернення” Олександра Денисенка, ліричної комедії “Генделик” Тараса Дударя, “Казка старого мельника” Олександра Ітигілова, драми “Передчуття” В’ячеслава Криштофовича, воєнної драми “Пофарбоване пташеня” Вацлава Маргоула, містики “У чорній-чорній кімнаті” Дениса Соболєва та ін.

Читайте також –

Після карантину фільм “Черкаси” повернеться в кінотеатри ще мінімум на два тижні