fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Пульс

928

Жанр: Спортивна драма

Виробник: Кінороб, FILM.UA Group

Дистриб’ютор: MMD UA і FILM.UA Distribution

Режисер: Сергій Чеботаренко

Сценаристи: Ярослав Войцешек, Максим Черниш

Оператор-постановник: Юрій Король

Художник-постановник: Марія Островська

Художник по костюмах: Руслан Хвастов, Катерина Толубко-Олесова

Художник із гриму: Алла Леонова

Продюсер: Єгор Олесов

У ролях: Наталія Бабенко, Вікторія Левченко, Наталія Доля, Олександр Кобзар, Станіслав Боклан, Лілія Ребрик, Ахтем Сеітаблаєв, Роман Ясіновський, Максим Самчик, Сергій Лузановський, Дар’я Баріхашвілі

Прем’єра: 2020

Бюджет: ₴ 31 200 000

Юна українська легкоатлетки живе в маленькому містечку та має велику мрію – потрапити на Олімпіаду. Її спортивна кар’єра тільки починається, але внаслідок жахливої автомобільної аварії дівчина зазнає важких травм і майже втрачає зір. Здається, що тепер Оксана не має шансів не тільки на омріяні Олімпійські ігри, але й на нормальне життя. Проте дівчина не збирається здаватися та прагне довести: на шляху до справжньої мрії не існує перешкод.

Цікаві факти:

  • Стрічка заснована на реальній історії української спортсменки, легкоатлетки, Паралімпійської чемпіонки 2008 року, п’ятикратної срібної та бронзової призерки літніх Паралімпійських ігор 2008, 2012 і 2016 років — Оксани Ботурчук.
  • Оксана Ботурчук консультувала авторів під час написання сценарію, а також працювала з акторами та знімальною групою, щоб максимально точно відтворити реальні тренування професійних спортсменів, а також нюанси, пов’язані з моторикою та поведінкою людини, яка частково втратила зір.