fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Стоп-Земля трейлер

“Стоп-Земля”: вийшов міжнародний трейлер драми про дорослішання

509

Творці українського фільму “Стоп-Земля”, прем’єра якого відбудеться на 71-му Берлінському міжнародному кінофестивалі, представили міжнародний трейлер картини. Стрічка розповідає про перший чуттєвий досвід, закоханість, дружбу і відповідальність.

“Стоп-Земля” – повнометражний ігровий дебют режисерки Катерини Горностай. Стрічка розповідає про 16-річну Машу, яка вчиться у звичайній київській школі в 11-А класі. Не почуватися дивно та відсторонено в колективі їй допомагають близькі друзі Яна та Сєня, по-своєму переживаючи напружену шкільну буденність. Окрім майбутніх екзаменів вийти з зони комфорту Машу змушує закоханість в однокласника Сашу. Вона розуміє, якщо не наважишся – ніколи не знатимеш, чи є щось у відповідь.

Дивіться міжнародний трейлер “Стоп-Земля” фільму: відео

У стрічці грають непрофесійні актори-підлітки, з якими режисерка та авторка сценарію стрічки Катерина Горностай працювала в акторській лабораторії восени 2019 року. Головні ролі виконують Марія Федорченко, Арсеній Марков, Яна Ісаєнко, Олександр Іванов.

За темою: Український фільм «Стоп-земля» відібрано до конкурсу Берлінале-2021

Кінопроєкт драми “Стоп-Земля” став одним із переможців Одинадцятого конкурсного відбору Держкіно. Оператор-постановник картини – Олександр Рощин, художник-поставник – Максим Німенко, композиторка – Мар’яна Клочко, режисери монтажу – Нікон Романченко та Катерина Горностай. Стрічку створено компанією “ЕССЕ Продакшн Хаус” за підтримки Державного агентства України з питань кіно та Українського культурного фонду. Продюсерами фільму є Віталій Шереметьєв, Віка Хоменко, Наталія Лібет та Ольга Бесхмельниціна.

Міжнародну промоцію фільму “Стоп-Земля” підтримав Український інститут в межах програми #proMOTION. А на Одесському кінофестивалі у секції Work in progress проєкт режисерки Катерини Горностай отримав спеціальну відзнаку журі.

Нагадаємо, світова прем’єра фільму “Стоп-Земля” відбудеться на 71-му Берлінському міжнародному кінофестивалі, в конкурсній програмі Generation 14plus, під час березневої онлайн-частини фестивалю. В Україні кінотеатральний реліз фільму планується у другій половині 2021-го року. .

Читайте також

Фільм «Пульс» вийде в національний кінотеатральний прокат на початку квітня