fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Пульс

Фільм «Пульс» вийде в національний кінотеатральний прокат на початку квітня

694

Широкий кінотеатральний прокат спортивної драми «Пульс» розпочнеться 8 квітня 2021 року. Також заплановані покази спеціальної інклюзивної версії фільму.

Про це порталу “Нове українське кіно” повідомили у прес-службі фільму. «Пульс» – повнометражний художній фільм режисера Сергія Чеботаренка, створений на основі реальної історії української спортсменки, легкоатлетки, Паралімпійської чемпіонки 2008 року Оксани Ботурчук.

За сюжетом, юна українська легкоатлетка живе в маленькому містечку та має велику мрію — потрапити на Олімпійські ігри. Її спортивна кар’єра тільки починається, та вона демонструє хороші результати. Але внаслідок жахливої автомобільної аварії дівчина зазнає важких травм і майже втрачає зір. Здається, що тепер Оксана не має шансів не тільки на омріяні Олімпійські ігри, але й на нормальне життя. Проте вона не збирається здаватися та прагне довести: на шляху до справжньої мрії не існує перешкод.

Наприкінці січня 2021 року відбулась світова прем’єра спортивної драми «Пульс» у рамках Flathead Lake International Cinemafest (Полсон, США). В результаті стрічка здобула 2 основні нагороди цього міжнародного кінофестивалю – «найкращий фільм» та «найкращий режисер».

За темою: Фільм «Пульс» Сергія Чеботаренка отримав дві нагороди на кінофестивалі в США

Режисер стрічки Сергій Чеботаренко: «Це історія про боротьбу, волю та досягнення неймовірних висот. Для мене має особливе значення те, що стрічка базується на реальній біографії нашої спортсменки – Оксани Ботурчук.  Мені дуже приємно, що нещодавно на американському кінофестивалі, в якому брав участь «Пульс», аудиторія дуже високо оцінила стрічку, підтвердженням чого є отримані нагороди. Також дуже радий, що нарешті «Пульс» побачать українські глядачі».

У ролях: Наталія Бабенко (Оксана), Станіслав Боклан (тренер), Вікторія Левченко (Олена, сестра Оксани), Наталія Доля (мати), Олександр Кобзар (батько), Лілія Ребрик (тренер Ірина), Ахтем Сеітаблаєв (лікар), Роман Ясіновський (Дмитро), Максим Самчик (Макс), Сергій Лузановський (Сергій), Дар’я Баріхашвілі (Ганна) та інші.

Режисер: Сергій Чеботаренко. Продюсер: Єгор Олесов. Оператор: Юрій Король. Автори сценарію: Ярослав Войцешек, Максим Черниш. Художник-постановник: Марія Островська. Художник з костюмів: Руслан Хвастов. Художник із гриму: Алла Леонова. Виробництво: KINOROB (входить до складу FILM.UA Group) («Незламна», «Сторожова Застава», «Захар Беркут», «Ціна Правди») за підтримки Міністерства культури України. Дистрибутор: Кіноманія і FILM.UA Distribution.

Нагадаємо, старт прокату був запланований на 19 березня 2020 року. Проте у зв’язку із загальнонаціональним карантином, запровадженим з метою запобігання поширенню вірусу COVID-19, реліз драми «Пульс» був перенесений та відбудеться навесні цього року.

Пульс

Читайте також

Режисер «Пульсу» відзніме фільм про винахідника Ігоря Сікорського