fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Містер Гелікоптер

Режисер «Пульсу» відзніме фільм про винахідника Ігоря Сікорського

431

Radioaktive Film анонсували старт роботи над біографічним фільмом «Містер Гелікоптер» про видатного авіаконструктора українського походження Ігоря Сікорського. Режисером та автором ідеї виступив Сергій Чеботаренко – постановник спортивної драми «Пульс».

Як повідомляє VCLcinema з посиланням на пресслужбу Radioaktive Film, сценарій міжнародного проєкту з робочою назвою «Mr. Helicopter / Містер Гелікоптер» засновано на біографії геніального українця-винахідника.  Зніматиметься повнометражний фільм про Ігоря Сікорського англійською мовою.

За задумом, стрічка розповідатиме історію амбітного інженера та підприємця, що в період з 1938 по 1945 рік разом з однодумцями працював над удосконаленням інноваційної машини – гелікоптера. Еміграція, особисті проблеми та, навіть, закони фізики стають у них на шляху. Проте, винахід, здатний врятувати мільйони життів у найскладніших кліматичних умовах, вартий того, аби за нього відчайдушно боротися.

Це другий повнометражний проєкт режисера Сергія Чеботаренка після спортивної драми «Пульс»: «Я завжди мріяв відкривати великі історії світові. Саме тому героїнею мого попереднього фільму стала українська чемпіонка Оксана Ботурчук, а у новій роботі – iнженер Ігор Сікорський, винаходи якого назавжди змінили життя людей у всьому свiтi та нашу з вами історію. Важливо, що вже зараз на етапі препродакшна ми розуміємо, що мова фільму – англійська. Для того, аби історію геніального українця побачило якомога більше людей у всьому свiтi».

По темі: Сергій Чеботаренко, режисер “Пульсу”: Я хочу розповісти всьому світові правдиву історію про українського героя

Він також виступає одним із продюсерів фільму – разом із співзасновницею Radioaktive Film Євгенією Яцутою. Виробництвом фільму займатиметься продакшн Radioaktive Film, який раніше працював над серіалом «Чорнобиль» для НВО, документальною стрічкою «Нурієв» для Universal Pictures, а також 4 і 5 сезонами найуспішнішого французького телевізійного серіалу останніх років Le Bureau des Légendes / «Бюро легенд» для Canal +, який став одним із найпопулярніших європейських серіалів 2018 та 2019 років.

«Наша команда завжди плекала амбіції зняти щось «про своє», тому, коли Сергій поділився задумом стрічки про Сікорського, я побачила неймовірний потенціал в цій картині», – зазначила співзасновниця та виконавча продюсерка продакшн-компанії Radioaktive Film Євгенія Яцута.

Фільм триватиме 90 хвилин. Про дату старту зйомок та інші подробиці стрічки поки не повідомляються. Слідкуйте за нашими новинами, а cinema.in.ua простежить за всіма іншими.

Містер Гелікоптер

Нагадаємо, в рамках каннського кіноринку Marché du Film права на показ спортивної драми «Пульс» Сергія Чеботаренка придбав французький дистрибутор TradeMedia. Території, на яких побачать фільм – Франція, франкомовна Європа та Африка.

Читайте також –

Саундтрек до серіалу “Чорнобиль” допомогли робити українці (відео)