fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Фільми Пульс

Фільми “Пульс” та “Захар Беркут” купили для прокату у Західній Європі

783

В рамках каннського кіноринку Marché du Film, українські кіновиробники уклали угоди з міжнародними дистриб’юторами на показ фільмів “Пульс”, “Захар Беркут” та “Викрадена принцеса: Руслан і Людмила” в Європі та Північній Америці.

FILM.UA Distribution уклали угоди з італійською компанією Eagle Pictures Spa щодо продажу всіх прав на історичний екшен “Захар Беркут” та анімаційний фільм “Викрадена принцеса: Руслан і Людмила”. Крім того, права на показ спортивної драми “Пульс” придбав французький дистрибутор TradeMedia. Території, на яких побачать фільм – Франція, франкомовна Європа та Африка.

По темі: Як знімали “Пульс”. Динамічний бекстейдж спортивної драми

Український прокат стрічки “Пульс” мав відбутися в березні, але через пандемію його було відтерміновано на осінь.

Також тижнем раніше права на розповсюдження фільму “Захар Беркут” придбала американська компанія Shout Factory, яка планує покази стрічки у США та Канаді.

Крім того, раніше права на історичний екшен були продані також до Іспанії (Flins & Piniculas), Німеччини (Capelight Pictures), а компанія Volga придбала права на показ стрічки у Литві, Латвії та Естонії.

Нагадаємо, “Викрадена принцеса: Руслан і Людмила” стала рекордсменом серед українських анімаційних фільмів за світовим прокатом: стрічку побачили в кінотеатрах значної частини Європи, Південної та Центральної Америки, а також в Азії, зокрема в КНР, що стало першим випадком комерційного прокату стрічки українського виробництва в цій країні.

Читайте також

“Забуті” стануть фільмом-відкриття кінофестивалю “Молодість”