fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Як знімали “Пульс”. Динамічний бекстейдж спортивної драми

571

Емоційні миті, технічно складні сцени, дублі, кадри, проїзди, “стоп, знято!”, безцінні усмішки знімальної команди – те, що відбувалося за лаштунками “Пульсу”.

Перед релізом творці “Пульсу” презентували динамічний бекстейдж-відео, в якому Оксана Ботурчук і команда фільму розповіли про зйомки спортивної біографічної драми.

Дивіться бекстейдж з-за лаштунків знімального майданчика фільму “Пульс”: відео

Сюжет фільму “Пульс”   заснований на реальній історії української легкоатлетки, заслуженого майстера спорту України, паралімпійської чемпіонки 2008 року, п’ятиразового срібного та бронзового призера ігор 2012 та 2016 років – Оксани Ботурчук. Юна спортсменка живе в маленькому містечку і мріє потрапити на Олімпіаду. Її спортивна кар’єра тільки починається, але тут втручається випадок – в результаті автомобільної аварії дівчина отримує важкі травми і практично позбавляється зору. Здається, тепер у неї немає шансів не тільки на кар’єру в спорті, а й на нормальне життя. Але Оксана не здається: крок за кроком, за підтримки рідних, друзів і тренера вона рухається до своєї мрії, долає перешкоди, щоб перемогти на Паралімпійських іграх.

У ролях: Наталія Бабенко (Оксана), Вікторія Левченко (Олена, сестра Оксани), Наталія Доля (мати), Олександр Кобзар (батько), Станіслав Боклан (тренер), Лілія Ребрик (тренер Ірина), Ахтем Сеітаблаєв (лікар), Роман Ясіновський (Дмитро), Максим Самчик (Макс), Сергій Лузановський (Сергій), Дар’я Баріхашвілі (Ганна) та інші.

Виробництво: KINOROB (“Незламна”, “Сторожова Застава”, “Захар Беркут”, “Ціна Правди”) Дистрибутор: MMD UA і FILM.UA Distribution Режисер: Сергій Чеботаренко Продюсер: Єгор Олесов Оператор: Юрій Король Автори сценарію: Ярослав Войцешек, Максим Черниш Художник-постановник: Марія Островська Композитор: Євген Філатов Художник з костюмів: Руслан Хвастов Художник із гриму: Алла Леонова.

Прем’єра драми відбудеться 19 березня 2020 року.

Дивіться другий офіційний трейлер фільму “Пульс”: відео

Читайте також

“Go-go!”: Alyona Alyona записала саундтрек до фільму “Пульс”