fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

“Go-go!”: Alyona Alyona записала саундтрек до фільму “Пульс”

345

Нова пісня “Go-go!” української реп-виконавиці Alyona Alyona про віру в себе стала офіційним саундтреком до спортивної драми “Пульс”, прем’єра якої відбудеться 19 березня 2020 року.

Для кліпу було використано кадри з фільму. “Історія героїні дуже надихнула мене. Йти до мети попри все і залишатися при цьому людиною – чудовий сюжет, чудовий приклад, чудова справжня історія. Для мене честь писати про це і бути частиною цього”, – прокоментувала співачка Alyona Alyona. Музика: Вадим Алхутов (Teejay). Текст: Alyona Alyona.

Агресивний саунд, динамічний біт і швидкий речитатив заряджають енергією з перших секунд. Дивимось, слухаємо та мотивуємо себе здійснювати великі мрії!

Синопсис: Юна українська легкоатлетка живе в маленькому містечку та має велику мрію — потрапити на Олімпійські ігри. Її спортивна кар’єра тільки починається, та вона демонструє хороші результати. Але внаслідок жахливої автомобільної аварії дівчина зазнає важких травм і майже втрачає зір. Здається, що тепер Оксана не має шансів не тільки на омріяні Олімпійські ігри, але й на нормальне життя. Проте вона не збирається здаватися та прагне довести: на шляху до справжньої мрії не існує перешкод.

У ролях: Наталія Бабенко (Оксана), Станіслав Боклан (тренер), Вікторія Левченко (Олена, сестра Оксани), Наталія Доля (мати), Олександр Кобзар (батько), Лілія Ребрик (тренер Ірина), Ахтем Сеітаблаєв (лікар), Роман Ясіновський (Дмитро), Максим Самчик (Макс), Сергій Лузановський (Сергій), Дар’я Баріхашвілі (Ганна) та інші.

Виробництво: KINOROB (“Незламна”, “Сторожова Застава”, “Захар Беркут”, “Ціна Правди”) Дистрибутор: MMD UA і FILM.UA Distribution Режисер: Сергій Чеботаренко Продюсер: Єгор Олесов Оператор: Юрій Король Автори сценарію: Ярослав Войцешек, Максим Черниш Художник-постановник: Марія Островська Композитор: Євген Філатов Художник з костюмів: Руслан Хвастов Художник із гриму: Алла Леонова.

Дивіться другий офіційний трейлер фільму “Пульс”: відео

Джерело: Film.ua

Читайте також

“Доброволець”: стали відомі імена акторів 8-серійного бойовика Ахтема Сеітаблаєва