fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

ГУЦУЛКА КСЕНЯ на Takflix

На онлайн-платформі Takflix вийшов мюзикл “Гуцулка Ксеня” (дивитись онлайн)

2 104

Подивитись легально романтичний мюзикл “Гуцулка Ксеня” режисерки Олени Дем’яненко можна за 60 грн на онлайн-платформі Takflix.

За основу літературного сценарію фільму взято лібрето однойменної оперети Ярослава Барнича. 1938 рік. У карпатське селище Ворохта, в якому проживає найкрасивіша гуцулка на ім’я Ксеня, прибувають колишні односельці, а нині – американські емігранти, для того, щоб знайти наречену для молодого Яро. Він отримає свій мільйонний спадок за умови, що одружиться зі свідомою українкою. До анексії Західної України залишається два тижні…

В український прокат картина вийшла 7 березня 2019 року і наразі доступна лише на платформі Takflix. Придбати доступ до стрічки можна за 60 грн – фільм залишатиметься доступним протягом тижня.

Онлайн-платформа takflix.com, де легально і в гарній якості показують нове українське кіно, працює в Україні вже другий місяць. Зараз у доступі мюзикл “Гуцулка Ксеня” з саундтреком Dakh Daughters, документальна трагікомедія “Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго” і перше українське мок’юментарі “2020: Безлюдна країна”.

“Такфлікс” поки ще працює в тестовому режимі. Раз чи двічі на місяць з’являються нові фільми. До кінця року планують розширити базу і запровадити функцію підписки. В майбутньому обіцяють краудфандингову платформу і спецпроекти.