fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

саундтрек чорнобиль

Саундтрек до серіалу “Чорнобиль” допомогли робити українці (відео)

716

У записі саундтреку до серіалу “Чорнобиль” від HBO брав участь львівський чоловічий хор “Гомін”, а втілити проєкт допоміг український продюсер Андрій Підківка, який уже 25 років живе в США.

Про це повідомляє “Голос Америки”. “Мені було неймовірно приємно, що НВО звернулися в мою компанію, яку я створив у США кілька років тому. Дзвінок надійшов із Німеччини, і нам запропонували записати такий проєкт для НВО. Це втілилося дуже швидко і все було записано за кілька годин”, – зазначив продюсер.

Він також підкреслив, що вирішив вибрати хористів “Гомону” через їхнє звучання – для створення композиції “Вічна пам’ять” необхідний був дуже низький тембр голосу. “Там у Львові є неймовірні голоси. Особливо низькі, оскільки потрібно було співати дуже низькі ноти”, – поділився Андрій Підківка.

Запис треку, музику до якого написала ісландська композиторка Гільда Гуднадотті, здійснювався в церкві, оскільки необхідно було автентичне звучання. Голоси співаків не оброблювалися жодними додатковими ефектами. Про процес спільного створення саундтреку музиканти розповіли у відео.

Як звучить повна версія саундтреку до серіалу “Чорнобиль”:

Нагадаємо, саундтрек до серіалу компанії HBO “Чорнобиль” став лауреатом престижної премії “Ґреммі”, яку називають музичним “Оскаром”. Також у 2020 році “Чорнобиль” переміг у семи номінаціях премії BAFTA – Британської академії кіно і телевізійного мистецтва. Це зробило проєкт абсолютним лідером серед номінантів.

Читайте також

“Ціна правди”: The Guardian назвав фільм про голодомор в Україні одним з найкращих за рік