fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

КіберКрай

Український кіберпанк: за мотивами коміксу “КіберКрай” хочуть зняти фільм (тизер)

843

Кінокомпанія Good Morning Films та творці серії коміксів “Воля” – видавництво The Will – домовились про спільне виробництво короткометражного анімаційного фільму “КіберКрай” в жанрі детектив, у стилях ретрофутуризм та кіберпанк.

Як повідомляє Geek Informator, проєкт короткометражного анімаційного фільму “КіберКрай” став одним з учасників 14-го конкурсу кінопроєктів Держкіно. Режисером планує виступити український художник-мультиплікатор Адріан Сахалтуєв.

Подію коміксу розгортаються в альтернативному всесвіті. Технології професора Вернадського вплинули на всі сфери життя. Україна 80-х переживає пік технологічної революції. Роботизація проникає у всі сфери суспільства і навіть музику, проте не всі люди готові прийняти нові реалії. Головний герой потрапляє у вир подій навколо обрання нового гетьмана – надпотужної Електронно-Обчислювальної Машини “Оріон-1”.

“Я побачив у проекті КіберКрай великий потенціал. Це оригінальна українська історія – з впізнаваними деталями, нашим менталітетом, – але розказана в абсолютно футуристичному і стьобному кібер-стилі. Впевнений, що саме такі проекти мають бути підтримані на рівні державних інститутів культури – вони “ходитимуть” через кордони і поширюватимуть культуру нашої країни за її межами”, – розповів порталу “Нове українське кіно” продюсер Андрій Корнієнко.

Музичний трек для тизера “КіберКрай” створено композитором Микитою Будашем. Це кавер на відомий український хіт Павла Зіброва “Хрещатик”.

Поміж іншого, у фільмі обіцяють показати андроїда, який торгує київською перепічкою, тролейбус на плазмовій дузі та антигравітаційний трамвай. Сценарій до коміксі, реліз якого відбудеться восени 2020 року, написали Денис Фадєєв, Олександр Филипович та В’ячеслав Бугайов. Також над коміксом працюють художник Євгеній Тончилов, колористи Назар Понік, Катерина Мартинюк та В’ячеслав Бугайов. Діалогами та редагуванням займалася Ольга Вознюк.

Всесвіт “КіберКраю” стане продовженням історії, закладеної у серії коміксів “Воля”.

Читайте також

“Воля: The WILL”: Коли вийде екранізація українського коміксу “Воля”