fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

фільм Віддана

Фільм “Віддана” покажуть в День Незалежності на телебаченні

1 098

Телевізійна прем’єра історичної мелодрами “Віддана”, створеної за романом “Фелікс Австрія” Софії Андрухович, відбудеться 24 серпня на каналі 1+1.

Про це повідомляє Телекритика із посиланням на прес-службу. Фільм “Віддана” – це історія, яка починається в Станіславові у другій половині ХІХ століття. Доктор Анґер втрачає в пожежі дружину, але рятує двох дівчат – рідну доньку Аделю і доньку хатніх робітників Стефанію. У момент розпачу доктор вирішує виховувати їх разом.

Минає 25 років. Дівчата виросли і так само нерозлучні, хоча Аделя тепер заміжня. Стефа ж веде господарство, втамовуючи свою пристрасть у кулінарії. Та вони досі не розуміють, хто вони одна одній: сестри та подруги, чи служниця та господиня. У калейдоскопі любові та ревнощів, подвійних смислів та таємниць грань між реальністю і вигадкою остаточно зникає. Красиві наряди, вишукані страви та безкінечні шпацери… Що ж станеться, коли ілюзія почне розвіюватися, а замість неї вималюється реальність?

Нагадаємо, фільм “Віддана” Христини Сиволап вийшов 16 січня 2020 року. Головні ролі в картині виконали Маріанна Янушевич, Алеся Романова, Роман Луцький, Олександр Кобзар, Сергій Волосовець, Ада Роговцева, Катерина Кухар, Євген Янович, Наталія Васько, Ірма Вітовська та інші.

По темі: “Човен”: в мережу виклали саундтрек до фільму “Віддана” з backstage зі зйомок

Зйомки фільму “Віддана” Христини Сиволап проходили у павільйонах кіностудії Film.UA, в Ніжиловичах під Києвом та на локаціях у Чернівцях та Білій Церкві. Сцену у театрі за участю прими-балерини Катерини Кухар та 300 акторів масових сцен знімали з 30 квітня до 2 травня у Чернівецькому музично-драматичному театрі імені Ольги Кобилянської. Загалом до всього знімального процесу було залучено 34 актори та понад 500 акторів масових сцен.

Спеціально для стрічки було розроблено понад 150 костюмів і зібрано понад 300 образів кінця ХІХ – початку ХХ століття, включно з повсякденними і святковими образами, формою жандармів, військових і медиків. До того ж було вироблено та знайдено багато оригінальних ювелірних прикрас, головних уборів, взуття та аксесуарів.

Нещодавно в мережу було викладено саундтрек до фільму – “Човен” гурту “Один в каное”, який написав український музикант та композитор Євген Філатов (The Maneken). Також раніше у грудні Тіна Кароль і Юлія Саніна з The Hardkiss випустили спільний кліп “Вільна”, який також увійшов до саундтреку фільму “Віддана” Христини Сиволап.

Читайте також

Як створювались візуальні ефекти для фільму “Віддана” Христини Сиволап