fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Снігу більше ніколи не буде

Польща висунула на “Оскар” фільм про українського мігранта

632

Комедійна драма “Снігу більше ніколи не буде” режисерки Малгожати Шумовської висунута на Оскар 2021 від Польщі. Фільм розповідає про українського іммігранта, який працює масажистом в Польщі.

Про це пише НВ з посиланням на Hollywood Reporter. Світова прем’єра фільму відбудеться на Венеціанському міжнародному кінофестивалі в вересні. Головну роль – українського мігранта, який працює масажистом в Польщі – грає українсько-британський актор Алек Утгофф, відомий за роллю в серіалі Дивні дива. Також у фільмі знялася польська актриса Агата Кулеша (Іда).

У першому трейлері фільму клієнти із нетерпінням чекають на нові сеанси із Женею та, можливо, навіть занадто полюбляють його. Чоловікові доводиться задовольняти забаганки заможних клієнтів (навіть робити масаж їх песикам). За сюжетом Женя родом із Чорнобиля і, вочевидь, має паранормальні здібності. Він може переміщувати предмети без дотику та вводить клієнтів у стан гіпнозу чи трансу.

Режисери й автори сценарію стрічки “Снігу більше ніколи не буде” – Малгожата Шумовська й Міхал Енглерт. Польська кінорежисерка Малгожата Шумовська вважається одним з найвідоміших режисерів Польщі. Її фільми збирають престижні нагороди найбільших кінофестивалів: фільм “Тіло” 2015 року та фільм “Рило” 2018 року одержали “Срібних ведмедів” Берлінале за кращу режисуру і Гран-прі журі відповідно.

Щодо українського претендента на “Оскар”, то прийом заявок на висування розпочнеться лише 25 серпня.

93-я церемонія вручення премії “Оскар” відбудеться 25 квітня 2021 року в Лос-Лос-Анджелесі.

Читайте також

Андрій Римарук, “Атлантида”: Даю гарантію, що наступного року цей фільм поїде від України на Оскар