fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

ВІддана Христини Сиволап

Як створювались візуальні ефекти для фільму “Віддана” Христини Сиволап

786

Дивіться як створювались візуальні ефекти для історичного фентезі-фільму “Віддана” Христини Сиволап командою POSTMODERN.

«Ми працювали над візуальною айдентикою проекту, 3D-оточенням, персонажами та анімацією», – розповідають розробники візуальних ефектів POSTMODERN для фільму “Віддана” Христини Сиволап на своїй офіційній сторінці у Facebook.

Історична стрічка фентезі “Віддана” вийшла в український прокат 16 січня 2020 року. Головні ролі в картині зіграли Маріанна Янушевич, Алеся Романова, Роман Луцький та інші. В епізодах також знялись такі відомі актори, як Ада Роговцева, Катерина Кухар, Євген Янович, Наталія Васько, Ірма Вітовська та інші.

Дивіться як створювалася магія для фільму “Віддана”: відео
ФІльм знятий за романом Софії Андрухович “Фелікс Австрія”. Історія  стрічки починається в Станіславові (сучасний Івано-Франківськ) у 1868 році, доктор Анґер втрачає в пожежі дружину, проте йому вдається врятувати двох дівчат – рідну доньку Аделю і доньку хатніх робітників Стефанію. У момент розпачу доктор вирішує виховувати їх разом.

Минає 25 років. Дівчата виросли і так само нерозлучні, хоча Аделя тепер заміжня. Стефа ж веде господарство, втамовуючи свою пристрасть у кулінарії. Та вони досі не розуміють, хто вони одна одній: сестри та подруги, чи служниця та господиня. У калейдоскопі любові та ревнощів, подвійних смислів та таємниць грань між реальністю і вигадкою остаточно зникає. Красиві наряди, вишукані страви та безкінечні шпацери…

Нагадаємо, зйомки фільму «Віддана» Христини Сиволап проходили у павільйонах кіностудії Film.UA, в Ніжиловичах під Києвом та на локаціях у Чернівцях та Білій Церкві. Сцену у театрі за участю прими-балерини Катерини Кухар та 300 акторів масових сцен знімали з 30 квітня до 2 травня у Чернівецькому музично-драматичному театрі імені Ольги Кобилянської. Загалом до всього знімального процесу було залучено 34 актори та понад 500 акторів масових сцен.

Нещодавно в мережу було викладено саундтрек до фільму – “Човен” гурту “Один в каное”, який написав український музикант та композитор Євген Філатов (The Maneken). Також раніше у грудні Тіна Кароль і Юлія Саніна з The Hardkiss випустили спільний кліп “Вільна”, який також увійшов до саундтреку фільму “Віддана” Христини Сиволап.

Читайте також –

“Це – інтерпретація”: творці стрічки “Віддана” про фільм та знімальний процес