fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Точка Нуль

“Точка нуль”: українські військові зняли серіал про війну на Донбасі

2 208

Вийшов трейлер серіалу “Точка нуль” про війну на Донбасі. Усі виконавці головних ролей, режисери та оператори проєкту – учасники бойових дій.

В основі серіалу – реальні історії, які відбулися під час війни на Донбасі. “Ми їх всі об‘єднали, щоб передати глядачу справжню атмосферу. Бо війна – це не тільки стрілянина та вибухи, здебільшого це просто життя в екстремальних умовах”, – розповів один із продюсерів фільму Віктор Сокуренко. За його словами, серіал буде корисним для перегляду не тільки дорослим, а і юним глядача.

За сюжетом ще зовсім недавно герої були кимось у цивільному житті: музикант-сантехнік, IT-спеціаліст або доцент університету. Хтось планував взяти іпотеку, тому що очікував дитину в сім’ї. У кого дозріли творчі плани записати новий альбом. А дехто просто планували взяти відпустку і провести час з дружиною. А потім-БУМ! І вони потрапляють на війну. У “точці нуль” кожен з них пошкодує, що одного разу поскаржилися на своє життя.

В трейлері фільму “Точка нуль” використано пісню Sasha Boole – Mon Ami.

Робота над фільмом почалася після того, як 2016-го військовий журналіст Андрій Стельмах поспілкувався з Олександром Матяшем, який відслужив добровольцем в АТО. “Тоді я подумав: відзнімуть чимало фільмів, героїчних або трагічних. А потрібно зняти про буденне життя на нулі, – пише Стельмах на сторінці проєкту у Facebook. – Наступного дня я подзвонив Матяшу і розказав про ідею серіалу. Він підтримав. Так і почався відлік “Точки Нуль”.

Головні ролі в серіалі виконали Олександр Гуназа, Андрій Стельмах, Володимир Базика, Олександр Матяш, Сергій Лещенко, Євген Турчак та інші.

точка нуль постер

Проєкт підтримав ветеранський бізнес, зокрема торговельні марки Regata Club та Honeyrs. Також до проєкту підключилася європейська кінокомпанія Must See Movie, яка займається просуванням серіалу на Захід, а також допомагає в зйомках.

Пілотну серію можна очікувати вже на початку літа 2020 року.

Читайте також

Вийшла остання серія першого сезону серіалу “Крутий заміс” (всі серії онлайн)