fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Вийшла остання серія першого сезону серіалу “Крутий заміс” (всі серії онлайн)

893

Дивіться онлайн 8 серій 1-ого сезону серіалу “Крутий заміс” від студії “DocNoteFilms” про 24 героя – ветеранів АТО, які розкажуть про секрети успіху, курйозні історії з фронту, свої міркування про вічне і повсякденне.

Восьма серія під назвою “Позивний “Шева” – остання у першому сезоні проєкту “Крутий заміс”. В гостях у Володимира «Шеви» Шевченка в Veterano Coffee Ольга «Луч» Швець, військовий психолог, HR директор в Veteran Hub, і Олександр «Комбат» Писаренко, доброволець батальйону «Січ», золотий призер «Invictus Games» в Торонто, офіцер Національної поліції України. Ведучий – Андрій Козінчук.

Серія 8. Позивний “Шева”

Довідка

«Крутий Заміс» – це документальний серіал студії “DocNoteFilms” про ветеранів та їхнє післявоєнне життя. Автор ідеї та продюсер: Сергій Малярчук. Режисер: Костянтин Кляцкін. Оператор-постановник та режисер монтажу: Павло Липа. Міністерство культури України надало допомогу в створенні проєкту.

8 епізодів першого сезону розповідатимуть історії людей, які після повернення з війни започаткували власний бізнес. Епізоди “Крутого Замісу” будуються довкола щирої розмови героїв проєкту – ветеранів-підприємців. Серіал демонструє, як ветерани АТО повертаються до цивільного життя, з якими викликами стикаються та як дають собі ради.

Головна мета “Крутого Замісу” – доступно й зрозуміло розповісти соціуму про ветеранів, а ветеранам показати приклади, як можна реінтегруватися у мирне життя. Документальний серіал стане прикладом того, як можна започаткувати власну справу, змінити щось у своєму житті, знайти себе та своє місце у світі та займатися улюбленою справою. Ніхто не розповість краще за них самих!

Дивіться всі 8 серій 1-ого сезону “Крутого замісу” від DocNoteFilms.

Серія 7. Позивний “Ярило”

У сьомій серії першого сезону ми прийшли до Євгена Ярила в тату-салон Der Igel Tattoo Studio. У гостях – Микола «Лемур» Опанасенко та Микола «Deutsch» Груберт. Ведучий – Андрій Козінчук.

Серія 6. Позивний “Псих”

У шостій серії ми в гостях у Сергій «Псих» Демков у Veterano Wood – столярній майстерні. З нами теревенять також Олексій «Кот» Петров та Юлія «Пічєнька» Шевчук. Ведучий – Андрій Козінчук.

Серія 5. Позивний “Амур”

У п’ятій серії ми завітали до Дмитра «Амура» Крикуна в Кіборг Масаж. Також із нами Сергій «Сайгон» Лещенко та Ірина «Лінза» Цвіла. Ведучий – Андрій Козінчук.

Серія 4. Позивний “Ганз”

У четвертій серії ми завітали до адвоката Масі Найєма в юридичну компанію Miller. У гостях – Ігор «Дайвер» Холодило та Олександр «Хемінгуей» Чаморсов. Ведучий – Андрій Козінчук.

Серія 3. Позивний “Єва”

У третій серії ми завітали до Євгенії «Єви» Янченко в салон краси EvaFleur Studio. У гостях – Андрій «Висота» Янченко та Алла «Чонгар» Борисенко. Ведучий – Андрій Козінчук.

Серія 2. Позивний “Ребе”

У другій серії ми в гостях у Романа Набожняка (позивний «Ребе») в Veterano Brownie – кафе, головне страва якого – це тістечка-брауні. У гостях – Костянтин «Вікінг» Чабала та Катерина «Зоя» Приймак. Ведучий – Андрій Козінчук.

Серія 1. Позивний “Мадяр”

У першій серії ми завітали до Олександра Матяша в Regata Club – бізнес із виробництва чоловічої білизни, одягу та ременів. У гостях – Олександр «Мадяр» Матяш, Андрій «Медвідь» Ільченко та Павло «Мамонт» Мамонтов. Ведучій – Андрій Козінчук.

Дивіться, діліться з друзями, адже зрештою ми в цьому Замісі разом!