fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Тільки диво

Фільм “Тільки Диво” отримав нагороду на “WonderFest” у Румунії

1 018

Дебютна фентезійна стрічка “Тільки диво” режисерки та сценаристки Олени Каретник була відзначена в номінації “Краще візуальне рішення та операторська робота”.

Фільм “Тільки Диво” отримав нагороду Міжнародного кінофестивалю для дітей та юнацтва “WonderFest”, — про це повідомляє Держкіно. Захід пройшов з 12 по 16 травня в Бухаресті (Румунія).

“Професійне журі у складі кінокритиків, режисерів та акторів із Бельгії, Македонії, Ізраїлю, Болгарії та Румунії нагородило українську кінокартину за найкраще візуальне рішення та операторську роботу, відзначивши режисера Олену Каретник та оператора Дмитра Саніна”, — додає прес-служба.

Різдвяна сімейна казка “Тільки Диво” — це історія юнака Северина та його сестри Аніки, які задля порятунку хворого батька, долають низку випробувань та потрапляють у вир пригод. Події фільму розгортаються в переддень свята Миколая. Під дією різдвяного дива головні герої не лише долають труднощі, а й знаходять справжнє кохання та будують міцну дружбу.

Над стрічкою працювали понад шість сотень фахівців, серед яких — професійні фігуристи та більш ніж двісті акторів. Півтисячі казкових костюмів, триста з яких — ручної роботи, спеціально для фільму створила українська дизайнерка Айна Гассе.

Бюджет стрічки склав под 60 млн. грн. Зйомки проходили у Буковелі, а також у Франції на Монблані. Головні ролі виконали Георгій Ярмоленко, Марія Тараненко та Анжеліка Савченко.

Прем’єра фільму в Україні відбулася 19 грудня 2019 року.

Нагадаємо, на кінофестивальній прем’єрі стрічки, яка відбулася у листопаді 2019 року на 15-му Міжнародному кінофестивалі фільмів для дітей та юнацтва “Ролан” у Єревані, фільм отримав спеціальний приз журі.

Читайте також:

За лаштунками “Тільки Диво”: представлено Backstage зі зйомок сімейного фільму