fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Тільки диво

457

Жанр: Сімейний

Виробник: Казка Продакшн

Дистриб’ютор: Ukrainian Film Distribution

Режисер монтажу: Олег Чернявський

Художник-постановник: Влад Каретник, Максим Бутенко, Жанна Харькова

Художник по костюмах: Айна Ґассе

Режисер:  Олена Каретник

Звукорежисер: Олексій Мироненко

Композитор: Дмитро Коновалов

Сценарист: Олена Каретник

Художник із гриму: Джулія Мельнік

Оператор-постановник: Дмитро Санін

Продюсер: Олена Каретник, Леонід Гудков

Креативний продюсер: Лариса Величанська-Романченко

Виконавчий продюсер: Едуард Євтушенко

Прем’єра: 19 грудня 2019

Бюджет: ₴ 61 598 559

В ролях: Георгій Ярмоленко, Марія Тараненко, Анжеліка Савченко, Євген Нищук, Марія Герасименко, В’ячеслав Хостікоєв, Софія Саніна, Олександр Дірдовський, Петро Миронов, Сергій Озіряний, Андрій Калукоглу, Даніель Хорак, Альпер Чикеклі, Андрій Воробель, Кирило Мишкін, Людмила Ігнатенко, Євген Гудков, Світлана Коробочкіна, Вікторія Сірак, Наталія Дзеньків (Lama), Катерина Прищепа (Ілларія), Сергій Файфура

17-річний Северин живе разом із родиною в гірському поселенні, яке потерпає від лютої зими у часи Малого Льодовикового періоду. Юнак має всього три дні, щоб привезти відомого лікаря для свого батька. Він був травмований, рятуючи рідне місто від крижаної навали.
Замерзлим морем, на вітрильнику на полозах Северин вирушає у небезпечну мандрівку. Відчайдуху доведеться приборкати стихійні лиха, дивних літаючих істот, підступних лиходіїв, а також завоювати серце красуні Софії.На поміч у вирі пригод Северину приходить кумедна собака Сніжка. А в місті з’являється таємничий Старий, згодом стає зрозуміло, що це – Святий Миколай. Та не всім пощастить його побачити. На дорослих й дітей чекає яскравий карнавал, льодове шоу, музика зворушлива історія кохання та справжні Дива.